Články

Firemní aktuality

Špičková věda v #brnoregion

Špičková věda se v #brnoregion dělala vždy. Od teď jí ale bude o pěknou porci víc. Právě jsme se domluvili na spolupráci s předním světovým výrobcem elektronových spektroskopů a dalších vědeckých přístrojů.

dozvědět se více
Výstavy a veletrhy

Vystoupení KINALI na online webináři INTEMACu

Po krátkém čase jsme mohli opět vystoupit online. Tentokrát jsme byli pozváni na webinář pořádaný centrem INTEMAC, abychom pohovořili na téma ZLEPŠOVÁNÍ KONTROLY KVALITY DÍKY DIGITÁLNÍM NÁSTROJŮM.

dozvědět se více
Výstavy a veletrhy

Test-it-off na konferenci ROBOTY 2021

Konference ROBOTY 2021 je za námi. My na ní představili náš revoluční systém pro automatizaci inspekce kvality ve výrobě. Představili jsme Test-it-off!

dozvědět se více
Produktové novinky

Jsme partnery značky OnRobot

Kolaborativní nástroje OnRobot přinášejí nové možnosti v oblasti stavby kolaborativních a flexibilních robotických pracovišť. Naše řešení tak budou moci být zase o něco inteligentnější a samostatnější. Paráda!

dozvědět se více
Média

Nový článek na startupjobs.cz

Zajímavé technologie, zajímavé projekty a neustálé rozšiřování vývojových týmů. Pracovní portál startupjobs.cz si všiml KINALI a rozhodl se o našem podnikání a vidění světa napsat článek.

dozvědět se více
Firemní aktuality

Přidej se k nám!

Naše společnost se neustále rozvíjí a s tím roste i množství zakázek a závazků, které musíme plnit. 

dozvědět se více
Firemní aktuality Blog

PyLadies v KINALI dokončily počítačovou hru RoboRally

Programování podle nás není zdaleka jen mužská věc. Proto s radostí oznamujeme, že skupina studentek v našich prostorách nedávno dokončila skvělou počítačovou hru.

dozvědět se více
Výstavy a veletrhy

Spolupráce s Google for Startups

Téma propagace působení žen v technologických oblastech, zástupci lokálních komunit z 22 zemí světa - tak vypadala koncem června konference Women Techmakers ve Varšavě.

dozvědět se více
Výstavy a veletrhy

Výrobní linka 4.0 – kdy se jí konečně dočkáme?

Zajímavé téma, které hýbe dnešní dobou. Problematiku jsme rozebírali i na přednášce v rámci letošní konference ŽijemeIT a naše zajímavé pojetí studenty zaujalo…

dozvědět se více
1 2 3 4 5 6 7 8 10

Máte dotaz?

Facebook LinkedIn Instagram Youtube

Nebo se podívejte na kompletní kontakty.