VÝPRODEJ DEMO KOBOTŮ AUBO: Využijte našich super výhodných cen k pořízení oranžového kolaborativního parťáka za hubičku! více

Články

Blog

INTEMAC otevřel v Kuřimi experimentální prostor pro průmysl 4.0 a Kinali bylo u toho

Výzkumné a inovační centrum INTEMAC spadající pod Jihomoravské inovační centrum otevřelo 1. června v Kuřimi nedaleko Brna testovací prostor pro průmysl 4.0., takzvaný testbed.

dozvědět se více
Blog

S řešením Test-it-off jsme zaujali na veletrzích INDUSTRY DAYS i AMPER

Technicky zaměřené veletrhy přináší návštěvníkům i vystavovatelům možnost seznámit se s trendy napříč obory, utužit vztahy s partnery a získat cenné kontakty. I z těchto důvodů se KINALI pravidelně účastní významných veletrhů, a to nejen u nás, ale i v zahraničí. Přinášíme vám pár postřehů z proběhlých veletrhů INDUSTRY DAYS v Budapešti a AMPER v Brně, na kterých jsme nesměli chybět.

dozvědět se více
Blog

Zveme vás na mezinárodní veletrh AMPER 2022 do našeho rodného Brna!

Rádi bychom vás pozvali na mezinárodní veletrh elektrotechniky, energetiky a automatizace – AMPER, konaný ve dnech 17. – 20.5.2022 na brněnském výstavišti.

dozvědět se více
Blog

Zveme vás na mezinárodní veletrh MACH-TECH AND INDUSTRY DAYS 2022

Rádi bychom vás pozvali na mezinárodní veletrh MACH-TECH AND INDUSTRY DAYS 2022. Koná se ve dnech 10.5. – 13.5. v maďarské Budapešti. Je netypický tím, že v sobě zahrnuje hned tři jiné veletrhy – MACH TECH, INDUSTRY DAYS a AUTOMOTIVE HUNGARY. Můžeme mu tak říkat „superveletrh“. :) A o čem že ty dílčí eventy jsou?

dozvědět se více
Blog

Jak hledáme IT specialisty v KINALI: Pusťte si rozhovor na MladýPodnikatel.cz

Bez zkušených IT odborníků se v KINALI neobejdeme. V týmech pracují na projektech, které dávají smysl, a posouvají oblast automatizace a robotizace v průmyslu o velký kus vpřed. V rozhovoru pro portál MladýPodnikatel.cz se náš CEO Radek Štourač rozpovídal o tom, jakým způsobem IT specialisty hledáme a co jim dokážeme nabídnout.

dozvědět se více
Blog

Jak si díky kolaborativním robotům udržíte náskok před konkurencí

Mnoho firem hledá silné zbraně, které jim pomohou v tvrdém konkurenčním boji. Dobrý produkt nebo kvalitní služby totiž samy o sobě úspěch nezaručují. Také si chcete udržet náskok před konkurencí? Vsaďte na kolaborativní roboty, kteří vám pomohou zlepšit efektivitu, minimalizovat riziko chyby a v důsledku i snížit náklady.

dozvědět se více
Blog

Za výrobou robotů AUBO stojí roky vývoje i pečlivá kontrola kvality

Počet malých a středních podniků, kterým kolaborativní roboti AUBO pomáhají ulehčovat práci, každým rokem roste. Snahy o vytvoření lehkého, cenově dostupného a uživatelsky přívětivého robota se začaly realizovat v roce 2014 a za vznikem těchto oranžových pracantů ale stojí roky vývoje i pečlivý výrobní proces.

dozvědět se více
Blog

Optická kontrola kvality vyniká rychlostí i spolehlivostí

Kontrola kvality je v mnoha provozech řešena lidskou silou. Na pozici kontrolora musí být zodpovědní a pečliví lidé, kteří dokážou podávat co nejkonzistentnější výsledky. Nahradíte-li manuální práci systémem optické kontroly kvality, dosáhnete objektivního hodnocení s minimálním rizikem chyby.

dozvědět se více
Firemní aktuality

Test-it-off na veletrhu Productronica 2021

Přijďte nás navštívit na letošní veletrh Productronica. Náš nejnovější produkt Test-it-off pro automatizované testování PCB si budete moci prohlédnout v pavilonu A1 (stánek 259 - CzechTrade) v termínu 16.-19.11.2021 na výstavišti v německém Mnichově.

dozvědět se více
1 2 3 4 5 7 9

Máte dotaz?

Facebook LinkedIn Instagram Youtube

Nebo se podívejte na kompletní kontakty.