Jednoúčelové stroje

Specifické úkoly jsou pro specializované stroje hračka. Připravíme je tak, že překonají všechny mistry svého oboru.

Jednoúčelový stroj se hodí všude, kde je vyžadována vysoká rychlost práce. I když narozdíl od robotických systémů postrádají univerzálnost, kompenzují to schopností pracovat opravdu rychle. Jednoúčelové stroje nasazujeme všude tam, kde na rychlosti opravdu záleží a většinou jako hardwarový doplněk, rozšiřující schopnosti robotického systému.

V KINALI vždy řešíme věci z různých úhlů pohledu, systematicky a inovativně. Chytře kombinujeme technologie - robotické systémy, jednoúčelové stroje a na míru vytvořený software. Vy tak vždy získáte specializované řešení, které vám usnadní a zefektivní práci.

Ať potřebujete optickou kontrolu kvality, systém na třídění výrobků nebo testovací zařízení, naši vývojáři se postarají o to, abyste měli přesně to, co potřebujete a chcete.

Jednoucelove zarizeni.jpg

Jaké možnosti přináší jednoúčelové stroje

Jednoúčelové stroje jsou skvělým pomocníkem pro manipulaci s výrobky. Například necháme výrobky odkládat robotem do kleští zkonstruovaných na míru, aby si je robot mohl přehmátnout z jiné strany. Jindy zase pomáhají s dávkováním výrobků z připraveného zásobníku, oddělují výrobky od sebe nebo je připravují do potřebné polohy pro kamerovou inspekci.

Pro design jednoúčelových zařízení využíváme vlastní konstruktéry. Oživení strojů a napojení na potřebný software zvládáme taky sami. Máme vlastní nástroje a knihovny funkcí, díky čemuž máme vše pod kontrolou. V případě potíží nemusíte čekat na opravy od subdodavatelů, nečekané situace řešíme komplexně a rychle i za ostrého provozu.

Díky automatizaci výroby získáte

Finanční úsporu

Finanční úsporu

Máte spočítáno, kolik vás ročně stojí reklamace? Tyto starosti od teď hoďte za hlavu.

Zákaznickou reputaci

Zákaznickou reputaci

Vaši zákazníci si o vás budou povídat - pořád a v dobrém.

Vyšší produkci

Vyšší produkci

Tempo výroby již nebude brzdou rychlosti vaší produkce.

Výrobu bez vad

Výrobu bez vad

Vaše výroba bude 100% bez vad. Napořád.

Řešíte komplexní problém, kde samotný robot nestačí? Nechte si u nás navrhnout vše na míru.

Domluvit si schůzku

Řešíte komplexní problém, kde samotný robot nestačí? Nechte si u nás navrhnout vše na míru.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním a uložením osobních údajů za účelem současného nebo budoucího kontaktu ohledně některé aktuálně či v budoucnu nabízené pracovní pozice. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.

Máte dotaz?

Facebook LinkedIn Instagram Youtube

Nebo se podívejte na kompletní kontakty.