Jako exkluzivní distributor kolaborativních robotů AUBO v ČR jsme spustili nový web plný informací a ukázek našich neúnavných parťáků v akci. Jak se Vám náš nový web líbí? zjistit více

Cestou inteligentního vidění

Robotické systémy

Jednoúčelové stroje

Optická kontrola kvality

KINALI průmyslové systémy založené na principu inteligentního vidění spojují nejmodernější postupy mechaniky, kamerových kontrolních uzlů a následného softwarového vyhodnocení na bázi umělé inteligence.


Výsledkem naší práce jsou plně automatizovaná řešení splňující vysoké nároky na přesnost, rychlost a spolehlivost. Vaše lidské zdroje se mohou přesunout z často nebezpečných či vysoce stereotypních činností směrem k hodnotnějšímu využití své kapacity.

Naše služby

Robotické systémy

Robotické systémy

NÁSTUP PRŮMYSLU 4.0, POŽADAVKY NA VZRŮSTAJÍCÍ TEMPO A FLEXIBILNÍ POSTUPY VÝROBY.

To vše jde naproti hromadnému nasazení robotů. KINALI nabízí profesionální implementaci robotických systémů, jsme integrátor kolaborativních robotů AUBO.

dozvědět se více
Jednoúčelové stroje

Jednoúčelové stroje

KAŽDÝ VÝROBEK JE SPECIFICKÝ A JEHO KONTROLA ČASTO OBNÁŠÍ I KOMPLIKOVANOU MANIPULACI.

Jednoúčelové stroje od konstrukčního týmu KINALI zajistí kontrolu i ve zdánlivě neřešitelných případech. K tomu využíváme kombinaci kamer, vyzrálé mechaniky a umělé inteligence.

dozvědět se více
Optická kontrola kvality

Optická kontrola kvality

JE KONTROLA KVALITY VÝROBKŮ VAŠÍ KAŽDODENNÍ STAROSTÍ A HLEDÁTE SPOLEHLIVÉ ŘEŠENÍ BEZ KOMPROMISŮ?

Každá manuální kontrola je zdlouhavá a nepřináší 100% výsledky. Prosadit jednotnou normu kvality pro kontrolní tým je nereálné...

dozvědět se více

PROČ S NÁMI SPOLUPRACOVAT

Zkušenosti

12 let na trhu

Protože hledáte renomovaného partnera a optimální řešení na míru vašemu projektu.

Odbornost

Osvědčené workflow

Každý projekt je unikátní, principy naší práce však zůstávají neměnné: maximální nasazení / důraz na každý detail / osobní zainteresovanost na výsledku.

Uznání

Sbíráme ocenění

Projekty KINALI pravidelně získávají hodnotná ocenění na českých i zahraničních veletrzích.

Přehled

Žijeme technologiemi

Jestli pro Váš projekt existuje řešení, my o něm víme!

KDO NÁM VĚŘÍ

Co je u nás nového?

Výstavy a veletrhy

Výrobní linka 4.0 – kdy se jí konečně dočkáme?

Zajímavé téma, které hýbe dnešní dobou. Problematiku jsme rozebírali i na přednášce v rámci letošní konference ŽijemeIT a naše zajímavé pojetí studenty zaujalo…

dozvědět se více
Blog

KINALI podporuje PyLadies

Průmysloví roboti, kolaborativní roboti, inteligentní robotická pracoviště – to vše se se značkou KINALI pojí již řadu let. V našich prostorách se ovšem koná i jiná „robotická“ akce.

dozvědět se více
Výstavy a veletrhy

Pozvánka na MSV 2018 v Brně

Přijďte nás navštívit na letošní Mezinárodní strojírenský veletrh. Naši expozici si budete moci prohlédnout v pavilonu F (stánek 97) v termínu 1.-5.10.2018 na brněnském výstavišti.

dozvědět se více
Produktové novinky

Roboti AUBO mají nový web

Kolaborativní roboti jsou v kurzu. Jsou schopni být neúnavným parťákem lidí ve výrobě. Pomáhat jim, dělat za ně stereotypní práci. My takové roboty máme a teď jsme pro ně udělali zbrusu nový web.

dozvědět se více