Průmyslové objektivy

Špičkovým kamerám neunikne nic, ani sebemenší detaily. Optická kontrola kvality vše vyhodnotí 100% správně.

Se špičkovými průmyslovými objektivy se můžeme snadno zhostit i komplikovaných projektů, kde je vyžadována vysoká přesnost snímaného obrazu. Komplexní řešení strojového vidění se bez kvalitních objektivů a osvětlovačů neobejdou.

S pomocí průmyslových objektivů VICO a počítačového vidění KINALI můžete zásadním způsobem zefektivnit měření či testování výrobků a kontrolu jejich kvality. Kamera vidí vždy lépe než člověk.

S telecentrickými objektivy VICO máme dlouholeté zkušenosti na desítkách aplikací strojového vidění. Ve všech projektech se my i naši spokojení klienti neustále přesvědčujeme o vynikajících parametrech těchto objektivů.

VICO.png

Možnosti průmyslových objektivů VICO

Kromě příznivého poměru výkon/cena se naše telecentrické objektivy pohybují v absolutní špičce světelnosti, respektive v potlačování degradace kontrastu. Zobrazují snímaný předmět rozměrově stejně bez ohledu na vzdálenost od kamery, takže zvládají i naprosto přesné měření či kontrolu výrobků na jedoucím pásu.

Vysoká přesnost telecentrických objektivů VICO umožňuje jejich nasazení i v zařízeních, která mají na starosti kontrolu kvality měřidel nebo kalibrace nástrojů podle přísných norem Českého metrologického ústavu.

S použitím průmyslových objektivů a vyspělého strojového vidění získáte nejen větší přehled nad svou produkcí, ale také objektivní data o všech výrobcích a jejich kvalitě.

Díky automatizaci výroby získáte

Finanční úsporu

Finanční úsporu

Máte spočítáno, kolik vás ročně stojí reklamace? Tyto starosti od teď hoďte za hlavu.

Zákaznickou reputaci

Zákaznickou reputaci

Vaši zákazníci si o vás budou povídat - pořád a v dobrém.

Vyšší produkci

Vyšší produkci

Tempo výroby již nebude brzdou rychlosti vaší produkce.

Výrobu bez vad

Výrobu bez vad

Vaše výroba bude 100% bez vad. Napořád.

Automatizace výroby rozhodne o úspěšnosti vaší firmy v nastávajících letech

Robotizace a automatizace průmyslové výroby je rok od roku stále intenzivnější. Nástup Průmyslu 4.0 není otázkou budoucnosti, ale probíhá právě teď. Výsledkem inovací je vyšší flexibilita a rychlost, díky které může moderní společnost reagovat na jakékoli poptávky globálního trhu. Malá nebo střední firma, která umí rychle vyrobit a rychle dodat, může konkurovat i velkým, avšak pomalým koncernům.

S kvalitními výrobky, které budete díky optické kontrole kvality produkovat, získáte renomé a budete důvěryhodnější pro své obchodní partnery.

Rozhodujícím faktorem úspěchu výrobních firem bude v příští dekádě efektivnější využití lidské síly. Přenechte i vy robotům těžkou práci, kamerám měření či kontrolu kvality a umělé inteligenci starost o data a výrobní procesy. Automatizace vám zajistí vyšší efektivitu a s ní spojené zisky.

Brožury průmyslových objektivů VICO ke stažení

Download
Prumyslove objektivy VICO.pdf

Stavíte vlastní kamerové zařízení a potřebujete dokonalý objektiv pro přesné měření? Poradíme vám!

Domluvit si schůzku

Stavíte vlastní kamerové zařízení a potřebujete dokonalý objektiv pro přesné měření? Poradíme vám!

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním a uložením osobních údajů za účelem současného nebo budoucího kontaktu ohledně některé aktuálně či v budoucnu nabízené pracovní pozice. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.

Máte dotaz?

Facebook LinkedIn Instagram Youtube

Nebo se podívejte na kompletní kontakty.