Kolaborativní roboty

Univerzální a flexibilní dříč, který maká 24/7. Bezpečně interaguje s lidskými kolegy a v práci nedělá chyby.

Kolaborativní robot neboli kobot umí naprosto bezpečně a bezproblémově pracovat ve stejném prostoru se svými lidskými kolegy.

Vysoká a stále stejná přesnost je pro kolaborativní roboty denním chlebem. Rutinní činnosti jim vůbec nevadí, pracují 24/7 a snadno se adaptují do stávající výroby. Když je potřeba, flexibilně se přizpůsobí novým požadavkům.

Zapojením kolaborativních robotů zvýší každá firma výraznou měrou svoji efektivitu.

Automatizace a robotizace provozu neznamená jen lepší využití lidského potenciálu. Koboty s sebou přinesou nulovou chybovost při monotónních úkonech, spolehlivost při plánování dlouhodobých projektů a výrazné snížení celkových mzdových nákladů.

AUBO kobot.png

Kolaborativní robot AUBO - opravdový parťák do výroby

Naše kolaborativní roboty AUBO se lehce naučí každou práci. Ovládat je můžete přes intuitivní a uživatelsky přívětivé rozhraní, nebo manuálně. Jednoduše je chytnete za robotickou paži a vedete po požadované trase pohybu.

Naše kolaborativní roboty mohou pracovat s různými nástroji, ovládat velké stroje, třídit materiál i kontrolovat jeho kvalitu. Díky šesti kloubům a osám pohybu je AUBO velice zručným a mrštným pomocníkem. Velké koboty AUBO se hodí na těžkou dřinu, ty menší na jemnou práci. Ale jedno mají společné – můžete se na ně za všech okolností spolehnout. Jsou to vaši oranžoví parťáci do výroby.

Díky automatizaci výroby získáte

Finanční úsporu

Finanční úsporu

Máte spočítáno, kolik vás ročně stojí reklamace? Tyto starosti od teď hoďte za hlavu.

Zákaznickou reputaci

Zákaznickou reputaci

Vaši zákazníci si o vás budou povídat - pořád a v dobrém.

Vyšší produkci

Vyšší produkci

Tempo výroby již nebude brzdou rychlosti vaší produkce.

Výrobu bez vad

Výrobu bez vad

Vaše výroba bude 100% bez vad. Napořád.

Automatizace výroby rozhodne o úspěšnosti vaší firmy v nastávajících letech

Robotizace a automatizace průmyslové výroby je rok od roku stále intenzivnější. Nástup Průmyslu 4.0 není otázkou budoucnosti, ale probíhá právě teď. Výsledkem inovací je vyšší flexibilita a rychlost, díky které může moderní společnost reagovat na jakékoli poptávky globálního trhu. Malá nebo střední firma, která umí rychle vyrobit a rychle dodat, může konkurovat i velkým, avšak pomalým koncernům.

Se spolehlivými kolaborativními roboty, kteří vám zajistí plynulou výrobu, získáte renomé a budete důvěryhodnější pro své obchodní partnery.

Rozhodujícím faktorem úspěchu výrobních firem bude v příští dekádě efektivnější využití lidské síly. Přenechte i vy robotům těžkou práci, kamerám měření či kontrolu kvality a umělé inteligenci starost o data a výrobní procesy. Automatizace vám zajistí vyšší efektivitu a s ní spojené zisky.

Brožury kolaborativních robotů AUBO ke stažení

Download
AUBO prospekt (CZ)
Download
AUBO i3 prospekt (CZ)
Download
AUBO i5 prospekt (CZ)
Download
AUBO i10 prospekt (CZ)
Download
AUBO i12 prospekt (CZ)
Download
AUBO i16 prospekt (CZ)
Download
AUBO i20 prospekt (CZ)

Chtěli byste kolaborativní roboty AUBO vidět v akci? Zveme vás do našeho showroomu v Brně.

Domluvit si schůzku

Chtěli byste kolaborativní roboty AUBO vidět v akci? Zveme vás do našeho showroomu v Brně.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním a uložením osobních údajů za účelem současného nebo budoucího kontaktu ohledně některé aktuálně či v budoucnu nabízené pracovní pozice. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.

Máte dotaz?

Facebook LinkedIn Instagram Youtube

Nebo se podívejte na kompletní kontakty.