Zveme vás na mezinárodní veletrh elektrotechniky, energetiky a automatizace – AMPER, konaný ve dnech 17. – 20.5.2022 na brněnském výstavišti. Kinali najdete na stánku našeho obchodního partnera, společnosti MP Elektronik, hala F, stánek 2.21. Zjistit více

Články

Blog

Zveme vás na mezinárodní veletrh AMPER 2022 do našeho rodného Brna!

Rádi bychom vás pozvali na mezinárodní veletrh elektrotechniky, energetiky a automatizace – AMPER, konaný ve dnech 17. – 20.5.2022 na brněnském výstavišti.

dozvědět se více
Blog

Zveme vás na mezinárodní veletrh MACH-TECH AND INDUSTRY DAYS 2022

Rádi bychom vás pozvali na mezinárodní veletrh MACH-TECH AND INDUSTRY DAYS 2022. Koná se ve dnech 10.5. – 13.5. v maďarské Budapešti. Je netypický tím, že v sobě zahrnuje hned tři jiné veletrhy – MACH TECH, INDUSTRY DAYS a AUTOMOTIVE HUNGARY. Můžeme mu tak říkat „superveletrh“. :) A o čem že ty dílčí eventy jsou?

dozvědět se více
Blog

Jak hledáme IT specialisty v KINALI: Pusťte si rozhovor na MladýPodnikatel.cz

Bez zkušených IT odborníků se v KINALI neobejdeme. V týmech pracují na projektech, které dávají smysl, a posouvají oblast automatizace a robotizace v průmyslu o velký kus vpřed. V rozhovoru pro portál MladýPodnikatel.cz se náš CEO Radek Štourač rozpovídal o tom, jakým způsobem IT specialisty hledáme a co jim dokážeme nabídnout.

dozvědět se více
Blog

Jak si díky kolaborativním robotům udržíte náskok před konkurencí

Mnoho firem hledá silné zbraně, které jim pomohou v tvrdém konkurenčním boji. Dobrý produkt nebo kvalitní služby totiž samy o sobě úspěch nezaručují. Také si chcete udržet náskok před konkurencí? Vsaďte na kolaborativní roboty, kteří vám pomohou zlepšit efektivitu, minimalizovat riziko chyby a v důsledku i snížit náklady.

dozvědět se více
Blog

Za výrobou robotů AUBO stojí roky vývoje i pečlivá kontrola kvality

Počet malých a středních podniků, kterým kolaborativní roboti AUBO pomáhají ulehčovat práci, každým rokem roste. Snahy o vytvoření lehkého, cenově dostupného a uživatelsky přívětivého robota se začaly realizovat v roce 2014 a za vznikem těchto oranžových pracantů ale stojí roky vývoje i pečlivý výrobní proces.

dozvědět se více
Blog

Optická kontrola kvality vyniká rychlostí i spolehlivostí

Kontrola kvality je v mnoha provozech řešena lidskou silou. Na pozici kontrolora musí být zodpovědní a pečliví lidé, kteří dokážou podávat co nejkonzistentnější výsledky. Nahradíte-li manuální práci systémem optické kontroly kvality, dosáhnete objektivního hodnocení s minimálním rizikem chyby.

dozvědět se více
Firemní aktuality

Test-it-off na veletrhu Productronica 2021

Přijďte nás navštívit na letošní veletrh Productronica. Náš nejnovější produkt Test-it-off pro automatizované testování PCB si budete moci prohlédnout v pavilonu A1 (stánek 259 - CzechTrade) v termínu 16.-19.11.2021 na výstavišti v německém Mnichově.

dozvědět se více
Média

Nový článek na ElektroPrumysl.cz

Specializovaný online magazín zaměřený na informace ze světa průmyslu a elektrotechniky zaujal náš produkt Test-it-off a jeho aplikace na automatizaci testování desek plošných spojů.

dozvědět se více
Firemní aktuality

Proč pracovat v KINALI?

Nahlédněte společně s naší CHO (chief happiness officer) Nikol pod pokličku života v KINALI. Dozvíte se více o naši kultuře, způsobu práce i hodnotách.

dozvědět se více
1 2 3 4 5 6 8

Máte dotaz?

Facebook LinkedIn Instagram Youtube

Nebo se podívejte na kompletní kontakty.