Průmysl 4.0

Automatizace, robotizace a komunikace mezi výrobními uzly. S principy Průmyslu 4.0 budete vždy o krok napřed.

Co znamená Průmysl 4.0? Jedná se jak o koncept „chytrého“ průmyslu, tak i trend, který k ideální automatizované výrobě vede. Průmysl 4.0, zvaný též Čtvrtá průmyslová revoluce, v sobě zahrnuje digitalizaci, automatizaci a vzájemnou komunikaci mezi jednotlivými částmi výroby i okolí.

Díky rychlému zpracování obrovských dat a propojení jednotlivých výrobních uzlů bude ideální systém Průmyslu 4.0 schopný autodiagnostiky a autokonfigurace, takže plynule zareaguje na jakékoli změny a požadavky. Chytrá továrna blízké budoucnosti si sama ohlídá a objedná skladové zásoby, flexibilně nahlásí jednotlivým úsekům výroby, kde aktuálně na výrobku vzniká chyba, aby se vzápětí mohla automatizovaně sjednat náprava.

Vzájemná integrace jednotlivých prvků průmyslu, propracovanější logistika, digitalizace ekonomiky a lépe využitý lidský potenciál vede ke skokovému zvýšení efektivity jednotlivých firem, průmyslu i celé společnosti.

Prumysl_4.0_thumbnail.jpg

Průmysl 4.0 je zde pro každého

Přiblížit se ideálům iniciativy Průmyslu 4.0 znamená udělat velký krok, kterým zvýšíte svoji konkurenceschopnost. My ten krok s vámi uděláme. Postaráme se o digitalizaci, propojení systémů a kompatibilitu s již existujícím softwarem. Vaše výroba získá větší flexibilitu, díky které uspějete i v moderním globalizovaném prostředí. S principy Průmyslu 4.0 získáte nejen vyšší efektivitu své "chytré" výroby, ale také náskok nad ostatními ve své branži.

Díky automatizaci výroby získáte

Finanční úsporu

Finanční úsporu

Máte spočítáno, kolik vás ročně stojí reklamace? Tyto starosti od teď hoďte za hlavu.

Zákaznickou reputaci

Zákaznickou reputaci

Vaši zákazníci si o vás budou povídat - pořád a v dobrém.

Vyšší produkci

Vyšší produkci

Tempo výroby již nebude brzdou rychlosti vaší produkce.

Výrobu bez vad

Výrobu bez vad

Vaše výroba bude 100% bez vad. Napořád.

Automatizace výroby rozhodne o úspěšnosti vaší firmy v nastávajících letech

Robotizace a automatizace průmyslové výroby je rok od roku stále intenzivnější. Nástup Průmyslu 4.0 není otázkou budoucnosti, ale probíhá právě teď. Výsledkem inovací je vyšší flexibilita a rychlost, díky které může moderní společnost reagovat na jakékoli poptávky globálního trhu. Malá nebo střední firma, která umí rychle vyrobit a rychle dodat, může konkurovat i velkým, avšak pomalým koncernům.
S řízením výrobních procesů pomocí umělé inteligence učiníte zásadní krok k Průmyslu 4.0, získáte renomé a budete důvěryhodnější pro své obchodní partnery.
Rozhodujícím faktorem úspěchu výrobních firem bude v příští dekádě efektivnější využití lidské síly. Přenechte i vy robotům těžkou práci, kamerám měření či kontrolu kvality a umělé inteligenci starost o data a výrobní procesy. Automatizace vám zajistí vyšší efektivitu a s ní spojené zisky.

Rádi byste přešli ve výrobě na Průmysl 4.0? Pojďme se potkat. Pomůžeme Vám.

Domluvit si schůzku

Rádi byste přešli ve výrobě na Průmysl 4.0? Pojďme se potkat. Pomůžeme Vám.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním a uložením osobních údajů za účelem současného nebo budoucího kontaktu ohledně některé aktuálně či v budoucnu nabízené pracovní pozice. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.

Máte dotaz?

Facebook LinkedIn Instagram Youtube

Nebo se podívejte na kompletní kontakty.