Jako exkluzivní distributor kolaborativních robotů AUBO v ČR jsme spustili nový web plný informací a ukázek našich neúnavných parťáků v akci. Jak se Vám náš nový web líbí? zjistit více

O firmě

Naše cesta je výsledkem společného úsilí kreativních individualit.
Jsme ryze česká společnost, díváme se dopředu a naše práce nás nesmírně baví.

Vývoj společnosti Kinalisoft lemuje spousta zajímavých projektů z různých průmyslových oborů. Ať byly velké či malé, všechny spojovala naše hlavní zásada - maximalizace spokojenosti našich zákazníků.

Projekty "KINALI" nikdy neskončí dříve než dosáhneme 100% spokojenosti klienta.

Našim cílem vždy bylo a bude usnadnit lidem práci.

Naše zaměření nás logicky přivedlo až k oboru průmyslové automatizace, kde zdárné vyřešení projektu lidem šetří spoustu práce, času a peněz. To co nás nabíjí a naplňuje je skutečnost, že můžeme obsluhu výrobní linky ušetřit od náročných stereotypních činností, které mohou zastat stroje!

"Lidé by měli tvořit. Tak jako my. Právě proto myslíme, že jsme tím pravým kořením, které obor průmyslové automatizace potřebuje. Právě zde znamená každý projekt výzvu, kde se naše kreativita a zarputilost může vyřádit."

KINALI - Cestou inteligentního vidění

Vždy jsme sledovali trendy a nové technologie. V oboru průmyslové automatizace se nám nabyté znalosti extrémně hodí - dokážeme díky nim řešit problémy, které jiní raději obcházejí. Umíme propojit hardware s nejmodernějšími principy optické kontroly kvality, umělé inteligence, snímání obrazu ve 3D, a vytvářet tak unikátní jednoúčelová zařízení plnící náročné úkoly kontroly kvality výrobků zákazníka.

Bin picking - výzva pro náš vývojářský tým.

S průmyslovou automatizací to myslíme vážně, o čemž svědčí i současný fokus na robotické systémy. „Bin picking“ systém POPELKA je nyní vlajkovým produktem naší společnosti.

KINALI_Aubo_BinPicking.jpg