Jako exkluzivní distributor kolaborativních robotů AUBO v ČR jsme spustili nový web plný informací a ukázek našich neúnavných parťáků v akci. Jak se Vám náš nový web líbí? zjistit více

Aktuálně volné pozice

Důvodů proč pracovat v KINALI je plno! Třeba kvůli tomu, že pracujeme na fakt zajímavých projektech...

Zaujali jsme Vás? Volejte na 776 133 546 nebo pište na info@kinali.cz. Rádi se s Vámi setkáme a probereme možnosti spolupráce.

Samostatná účetní

KINALI jako plně zavedená a stabilní společnost hledá hlavní účetní. Práce v KINALI znamená pracovat v pohodovém a přátelském prostředí, bez zbytečného stresu a se spoustou benefitů. Práce je možná na plný i částečný úvazek. Pozice je tedy vhodná i pro matky s malými dětmi.

Náplň práce

  • fakturování
  • samostatné vedení podvojného účetnictví
  • zpracování DPH a kontrolního hlášení
  • zpracování mezd
  • zpracování závěrkových operací a další činnosti související s prací samostatné účetní
  • statistické výkazy
  • cestovní náhrady
  • další administrativa související s vykazováním práce našim klientům

Požadujeme

  • minimálně SŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxi v účetnictví alespoň 5 let
  • zodpovědnost, samostatnost a spolehlivost
  • schopnost práce v MS Office (případně OpenOffice)
  • výhodou je znalost účetního programu Money
Otevřít

Programátor C#, integrátor

Přijmeme programátora na plný úvazek, který by se chtěl podílet na zajímavém projektu implementace SW pro osazovací automaty jejich předního světového výrobce. V naší společnosti nabízíme široké možnosti uplatnění a kontakt s nejmodernějšími technologiemi souvisejícími s orientací firmy na vývoj software pro elektrotechnický průmysl. Atmosféra ve společnosti podporuje tvůrčí potenciál každého pracovníka a umožňuje se podílet na rozhodnutích jak a kam směřovat vývoj v nadnárodní firmě. Více o dosahu našich produktů odhalí toto video.

Hlavní náplní pozice je integrace a adaptace našich systému do prostředí zákazníka.

Požadujeme

  • široký přehled v existujících technologiích a schopnost rychle vstřebávat nové
  • schopnost samostatně rozhodnout o správné architektuře a technologii pro daný projekt
  • zkušenosti s platformou .NET (jazyky C++ a C#) a SQL (PostgreSQL)
  • výbornou orientaci v oblasti softwarové architektury
  • znalost moderních vývojových a testovacích technik – test driven development
  • schopnost dokumentovat svoji práci
  • připravenost cestovat po Evropě (přibližně týden jednou za 2-3 měsíce bude stráven mimo republiku)
  • AJ na komunikativní úrovni
  • vysoké pracovní nasazení, chuť učit se, pečlivost, cit pro detail, vlastní iniciativa
Otevřít

Junior fullstack developer

Do našeho týmu hledáme šikovneho juniorního kolegu, který by se s námi chtěl podílet na zajímavém projektu implementace systému pro sběr a analýzu produkčních dat z špičkových osazovacích automatů. V naší společnosti nabízíme široké možnosti uplatnění a kontakt s nejmodernějšími technologiemi souvisejícími s orientací firmy na vývoj software pro elektrotechnický průmysl. Atmosféra ve společnosti podporuje tvůrčí potenciál a umožňuje se podílet na rozhodnutích jak a kam směřovat vývoj v nadnárodní firmě. Více o dosahu našich produktů odhalí toto video.

Hledáme kolegu se zájmem

  • učit se a vyvíjet projekt na zelené louce pod vedenim seniorních vývojařů
  • spolupracovat na vývoji produktu od zadání až po testování
  • implementovat jednotlivé komponenty systému od databází až po UI
  • ohledně problematiky kolem velkých dat, distribuovaných systémů a databází
  • o programování -  znalost programování v některém vyšším jayzce, znalost principů OOP

Více nepotřebuješ! Vše ostatní se naučíš s námi.

Otevřít

Student se znalostmi v oboru analýza obrazu

Přijmeme studenta, který by se chtěl podílet na zajímavých projektech aplikace technologie počítačového vidění v průmyslu. Společnost nabízí širokou škálu projektů z tohoto oboru a zabývá se i vlastním výzkumem, což je ideální pro studenty v posledních ročnících vzhledem k jejich bakalářským a diplomovým pracím.

Požadujeme

  • chuť učit se a pracovat
  • znalost problematiky analýzy obrazu
  • znalost C++, OpenCV a SQL
  • schopnost rozumět anglicky psanému textu
  • výhodou je znalost .NET, paralelizace výpočtů, problematiky výpočtů na GPU
  • vysoké pracovní nasazení, pečlivost, cit pro detail, vlastní iniciativa
Otevřít

Student/Junior strojní konstruktér se zájmem o robotizaci

Přijmeme studenta/Junior konstruktéra, který by se chtěl podílet na zajímavých projektech průmyslové automatizace formou jednoúčelových strojů a robotických systémů. Naše společnost je otevřená výzvám a tak často stavíme složitá a konstrukčně zajímavá zařízení. Veškeré systémy navrhujeme od základu sami, kandidát se tak bude moci seznámit s kompletním cyklem návrhu a konstrukce zařízení.

V rámci malého týmu konstruktérů bude kandidát zapojován do různých disciplín stavby strojních celků, kde bude nutné skloubit velice přesnou mechaniku s elektrotechnikou, pohony, posuvy, pneumatikou atd. Klíčem našeho úspěchu je dokonale vyladěný hardware propojený na nejmodernější softwarové prvky jako strojové vidění a umělá inteligence. Kandidát tak získa všestranost a široký přehled v oboru.

Požadujeme

  • analytické myšlení
  • samostatnost
  • vysoké pracovní nasazení
  • pečlivost, cit pro detail
  • vlastní iniciativa
  • alespoň 2/5 pracovní úvazek

Výhodou je

  • znalost systému Solidworks
Otevřít

Marketingový specialista

Hledáme zkušeného specialistu pro budovaný tým marketingového oddělení. Nabízíme možnost seberealizace ve firmě, která tvoří produkty postavené na vysoce vyspělých technologiích umělé inteligence a strojového vidění. Zároveň jsme i výhradním distributorem robotů AUBO a VICO průmyslových objektivů pro ČR a SK. Úkolem specialisty bude všestranná a nápaditá podpora těchto obchodních aktivit pomocí marketingových nástrojů.

Náplň práce:

  • Sledování a analýza trhu
  • Spolupráce s obchodním týmem, vyhledávání obchodních a marketingových příležitostí (veletrhy, konference, semináře atd.)
  • Navrhování, plánování, příprava a realizace marketingových plánů a kampaní
  • Sledování efektivity marketingových aktivit
  • Nastavení marketingových nástrojů při zavádění nových produktů na trh
  • Tvorba marketingových materiálů a tiskovin (prospekty, letáky, ceníky…)
  • Správa účtů společnosti na sociálních sítích, správa webu společnosti – blog, novinky
  • PPC kampaně, PR aktivity
  • Koordinace práce partnerských firem (copywriting, grafická studia)

Požadujeme:

  • praxe v oboru B2B marketingu min. 1 rok
  • velmi dobrá znalost anglického jazyka
  • vlastní vizi, kterou umožníme realizovat
  • proaktivita, vysoké nasazení
  • samostatnost, pečlivost a spolehlivost
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
Otevřít