Aktuálně volné pozice

Nemáte ještě jasno, proč spojit svou další kariéru s KINALI? Zkuste najít odpověď v průvodci naší kolegyně Nikol.

Těšíme se na spolupráci v rámci jedné z následujících volných pracovních pozic

Vědecký pokrok - Full Stack vývojář

Zajímalo by tě vyvíjet software pro špičkové vědecké přístroje, na kterých laureáti Nobelových cen mění svět? Vědecké přístroje ScientaOmicron potřebují pomoc zkušených vývojářů, kteří budou rozvíjet a nadále zásadně zjednodušovat práci vědcům po celém světě. Přidej se k nám a i ty přispěješ k urychlení technologického výzkumu v oblasti dokonalejších baterií, solárních panelů, inteligentních senzorů a kvantové elektroniky.

Otevřít

Industry 4.0 – Software QA guru

Have you already completed several apps and are looking for something different? Are you tired of constantly clicking on things that don’t help anyone in the end? Or perhaps editing pieces of code written by someone else?

Come and try something new with us! Something in which we set our own technological standards. Something that will considerably improve the lives of many people worldwide.

Otevřít

Student/Junior frontend vývojář se zájmem o robotizaci

Láká tě práce, která není jen o softwaru, ale zapojuje i hardware? Chceš svou prací přispívat k optimalizaci výroby firem a podílet se tak na významném snížení plýtvání energiemi, časem i lidskými zdroji? Super. Zkus to u nás!

Otevřít

Vývojář se zájmem o strojové vidění

Přijmeme šikovného kolegu, který by se chtěl podílet na zajímavých projektech zahrnujících algoritmy strojového vidění. Nabízíme širokou škálu projektů z tohoto oboru a zabýváme se i vlastním výzkumem, což je ideální (nejen) pro studenty v posledních ročnících vzhledem k jejich bakalářským a diplomovým pracím. 

Otevřít

Fanda do průmyslové automatizace – Full Stack vývojář

Láká tě práce, která není jen o softwaru, ale zapojuje i hardware? Chceš svou prací přispívat k optimalizaci výroby firem a podílet se tak na významném snížení plýtvání energiemi, časem i lidskými zdroji? Rád pracuješ výhradně na projektech vznikajících na zelené louce? Super. Zkus to u nás!

Otevřít

Vývojář se zájmem o robotizaci

Do našeho týmu hledáme šikovného kolegu se zájmem o svět kolaborativních robotů. V našem týmu řešíme širokou škálu projektů z tohoto oboru a zabýváme se i vlastním výzkumem, což je ideální pro všechny vývojáře, které zajímají nejmodernější technologie a mají rádi výzvy.

Otevřít

Student/juniorní vývojář se zájmem o robotizaci

Přijmeme studenta, který by se chtěl podílet na zajímavých projektech průmyslové automatizace formou robotických systémů. Společnost nabízí širokou škálu projektů z tohoto oboru a zabývá se i vlastním výzkumem, což je ideální (nejen) pro studenty v posledních ročnících vzhledem k jejich bakalářským a diplomovým pracím.

Otevřít

Zaujali jsme vás, ale vaše pozice tu není?
Nevadí, co není, může být...

Dát o sobě vědět pro příště

Zaujali jsme vás, ale vaše pozice tu není?
Nevadí, co není, může být...

Máte dotaz?

Facebook LinkedIn Instagram Youtube

Nebo se podívejte na kompletní kontakty.