VÝPRODEJ DEMO KOBOTŮ AUBO: Využijte našich super výhodných cen k pořízení oranžového kolaborativního parťáka za hubičku! více

Aktuálně volné pozice

Nemáte ještě jasno, proč spojit svou další kariéru s KINALI? Zkuste najít odpověď v průvodci naší kolegyně Nikol.

Těšíme se na spolupráci v rámci jedné z následujících volných pracovních pozic

Recruiter & HR parťák

Do Kinali hledáme šikovnou kolegyni/kolegu na pozici Recruiter & HR. Jelikož firma stále roste, potřebujeme primárně pomoct s náborem. Hlavní náplní tvé práce bude aktivní vyhledávání nových kolegů, vedení pohovorů a vyřizování administrativy ohledně nástupu. Zkušenost s náborem v IT je nezbytná.

Zároveň hledáme někoho, koho baví různorodá práce. Pomáhat budeš i kolegyni Páji, která má u nás na starosti HR agendu – mrkni na její profil na LinkedIn: http://linkedin.com/in/pavla-kotlarova-431239167.

Otevřít

Průmyslu 4.0 – QA s automatizací

Baví tě moderní přístup ke QA, kde je ve středu dění zákazník a ty máš vliv na výsledný produkt od prvního návrhu?
Chtěl bys pracovat s lidmi, kteří nevnímají UX jen jako buzzword?

Otevřít

Vývojář se zájmem o strojové vidění

Přijmeme šikovného kolegu, který by se chtěl podílet na zajímavých projektech zahrnujících algoritmy strojového vidění. Nabízíme širokou škálu projektů z tohoto oboru a zabýváme se i vlastním výzkumem, což je ideální (nejen) pro studenty v posledních ročnících vzhledem k jejich bakalářským a diplomovým pracím. 

Otevřít

Student/Junior frontend vývojář se zájmem o robotizaci

Láká tě práce, která není jen o softwaru, ale zapojuje i hardware? Chceš svou prací přispívat k optimalizaci výroby firem a podílet se tak na významném snížení plýtvání energiemi, časem i lidskými zdroji? Super. Zkus to u nás!

Otevřít

Fanda do průmyslové automatizace – Full Stack vývojář

Láká tě práce, která není jen o softwaru, ale zapojuje i hardware? Chceš svou prací přispívat k optimalizaci výroby firem a podílet se tak na významném snížení plýtvání energiemi, časem i lidskými zdroji? Rád pracuješ výhradně na projektech vznikajících na zelené louce? Super. Zkus to u nás!

Otevřít

Vývojář se zájmem o robotizaci

Do našeho týmu hledáme šikovného kolegu se zájmem o svět kolaborativních robotů. V našem týmu řešíme širokou škálu projektů z tohoto oboru a zabýváme se i vlastním výzkumem, což je ideální pro všechny vývojáře, které zajímají nejmodernější technologie a mají rádi výzvy.

Otevřít

Student/juniorní vývojář se zájmem o robotizaci

Přijmeme studenta, který by se chtěl podílet na zajímavých projektech průmyslové automatizace formou robotických systémů. Společnost nabízí širokou škálu projektů z tohoto oboru a zabývá se i vlastním výzkumem, což je ideální (nejen) pro studenty v posledních ročnících vzhledem k jejich bakalářským a diplomovým pracím.

Otevřít

Zaujali jsme vás, ale vaše pozice tu není?
Nevadí, co není, může být...

Dát o sobě vědět pro příště

Zaujali jsme vás, ale vaše pozice tu není?
Nevadí, co není, může být...

Máte dotaz?

Facebook LinkedIn Instagram Youtube

Nebo se podívejte na kompletní kontakty.