VÝPRODEJ DEMO KOBOTŮ AUBO: Využijte našich super výhodných cen k pořízení oranžového kolaborativního parťáka za hubičku! více

Aktuálně volné pozice

Nemáte ještě jasno, proč spojit svou další kariéru s KINALI? Zkuste najít odpověď v průvodci naší kolegyně Nikol.

Těšíme se na spolupráci v rámci jedné z následujících volných pracovních pozic

HR Generalist & Mzdová účetní

Do Kinali hledáme šikovnou kolegyni/kolegu na pozici HR Generalist & Mzdová účetní, která se těší, až se bude moct samostatně realizovat. Můžeme nabídnout opravdu přátelské prostředí, možnost zásadně ovlivnit a nasměřovat chod firmy z pohledu HR agendy, možnost práce na částečný úvazek a flexibilní pracovní dobu.

Otevřít

HR & Back office

Do Kinali hledáme šikovnou kolegyni/kolegu na pozici HR & Back office, která se těší, až se bude moct samostatně realizovat. Můžeme nabídnout opravdu přátelské prostředí, možnost zásadně ovlivnit a nasměřovat chod firmy z pohledu HR agendy, možnost práce na částečný úvazek a flexibilní pracovní dobu.

Otevřít

Strojní inženýr/ka

Hledáme schopného strojního inženýra, který by se rád přidal do našeho týmu specialistů a zastřešil mechanickou část projektů.  Náplní práce by byl především návrh konstrukce robotických pracovišť a zařízení kamerové kontroly. Ideální kandidát by měl mít schopnost vymyslet koncept řešení a poskládat jej buď z vhodných komponentů na trhu nebo díly navrhnout, zkreslit a zadat do výroby k partnerům. Do náplně práce následně patří i zodpovědnost za montáž hotových dílů a komponent do strojního celku. Výhodou je znalostní přesah mimo samotné konstruování, a to do oblasti pneumatiky, elektrotechniky a PLC programování.

Otevřít

Fanda do průmyslové automatizace – QA tester

Láká tě práce, která není jen o softwaru, ale zapojuje i hardware? Chceš svou prací přispívat k optimalizaci výroby firem a podílet se tak na významném snížení plýtvání energiemi, časem i lidskými zdroji? Super. Zkus to u nás!

Otevřít

Fanda do průmyslové automatizace – Full Stack vývojář

Láká tě práce, která není jen o softwaru, ale zapojuje i hardware? Chceš svou prací přispívat k optimalizaci výroby firem a podílet se tak na významném snížení plýtvání energiemi, časem i lidskými zdroji? Rád pracuješ výhradně na projektech vznikajících na zelené louce? Super. Zkus to u nás!

Otevřít

Vývojář se zájmem o robotizaci

Do našeho týmu hledáme šikovného kolegu se zájmem o svět kolaborativních robotů. V našem týmu řešíme širokou škálu projektů z tohoto oboru a zabýváme se i vlastním výzkumem, což je ideální pro všechny vývojáře, které zajímají nejmodernější technologie a mají rádi výzvy.

Otevřít

Zaujali jsme vás, ale vaše pozice tu není?
Nevadí, co není, může být...

Dát o sobě vědět pro příště

Zaujali jsme vás, ale vaše pozice tu není?
Nevadí, co není, může být...

Máte dotaz?

Facebook LinkedIn Instagram Youtube

Nebo se podívejte na kompletní kontakty.