VÝPRODEJ DEMO KOBOTŮ AUBO: Využijte našich super výhodných cen k pořízení oranžového kolaborativního parťáka za hubičku! více

Aktuálně volné pozice

Nemáte ještě jasno, proč spojit svou další kariéru s KINALI? Zkuste najít odpověď v průvodci naší kolegyně Nikol.

Těšíme se na spolupráci v rámci jedné z následujících volných pracovních pozic

Podílej se na vědeckém pokroku jako Back-End Developer C#

Zajímalo by tě vyvíjet software pro špičkové vědecké přístroje, na kterých laureáti Nobelových cen mění svět? Vědecké přístroje ScientaOmicron potřebují pomoc zkušených vývojářů, kteří budou rozvíjet a nadále zásadně zjednodušovat práci vědcům po celém světě. Přidej se k nám a i ty přispěješ k urychlení technologického výzkumu v oblasti dokonalejších baterií, solárních panelů, inteligentních senzorů a kvantové elektroniky.

Otevřít

Vývojář se zájmem o robotizaci

Do našeho týmu hledáme šikovného kolegu se zájmem o svět kolaborativních robotů. V našem týmu řešíme širokou škálu projektů z tohoto oboru a zabýváme se i vlastním výzkumem, což je ideální pro všechny vývojáře, které zajímají nejmodernější technologie a mají rádi výzvy.

Otevřít

QA tester pro vývoj průmyslového software

Láká tě práce, která není jen o softwaru, ale zapojuje i hardware? Chceš svou prací přispívat k optimalizaci výroby firem a podílet se tak na významném snížení plýtvání energiemi, časem i lidskými zdroji? Super. Zkus to u nás!

Otevřít

Back-End vývojář, vývojářka se zájmem o Průmysl 4.0.

Do Kinali hledáme nadšeného Backend vývojáře, vývojářku se zájmem o Průmysl 4.0.

Náš tým se zaměřuje na projetky v oblasti robotických pracovišt´, vision systémů a obecného softwaru pro průmysl. Mimo jiné tvoříme vlastní produkt Test-if off: https://www.testitoff.cz/cs/moznosti-vyuziti-systemu-test-it-off/automaticke-testovani-desek-plosnych-spoju

Otevřít

Zaujali jsme vás, ale vaše pozice tu není?
Nevadí, co není, může být...

Dát o sobě vědět pro příště

Zaujali jsme vás, ale vaše pozice tu není?
Nevadí, co není, může být...

Máte dotaz?

Facebook LinkedIn Instagram Youtube

Nebo se podívejte na kompletní kontakty.