Aktuálně volné pozice

Nemáte ještě jasno, proč spojit svou další kariéru s KINALI? Zkuste najít odpověď v průvodci naší kolegyně Nikol.

Těšíme se na spolupráci v rámci jedné z následujících volných pracovních pozic

Senior Back-End Developer se zájmem o Průmysl 4.0

Láká tě práce, která není jen o softwaru, ale zapojuje i hardware? Chceš svou prací přispívat k zjednodušování práce lidem v průmyslu a podílet se tak na významném snížení plýtvání energiemi, časem i lidskými zdroji? Rád pracuješ na projektech vznikajících na zelené louce? Super. Zkus to u nás!

Do našeho týmu působícího v oblasti průmyslové automatizace hledáme zkušeného Back-End Developera s mírným přesahem do Full-Stacku. Zabýváme se především Machine Vision systémy a tvorbou robotických pracovišť s přidanou hodnotou v pokročilém softwaru. Příkladem je náš produkt v podobě Test-it-off platformy pro inteligentní inspekci desek plošných spojů, kterou dlouhodobě vyvíjíme a přidáváme další funkcionality.  

Otevřít

Front-End Vývojář: Datová Platforma

Do malého týmu, zabývajícího se vývojem analytického nástroje, hledáme kolegu/kolegyni, který/á by nám pomohl/pomohla s webovými frontendy. Naším nástrojem analyzujeme data z výroby nejmodernějších čipů a displejů, pomáháme zamezovat plýtvání, zvyšovat efektivitu strojů a usnadňujeme práci lidem ve výrobě. Náš analytický nástroj tvoříme tak, aby zůstával jednoduchý a udržovatelný. Píšeme ho v moderních technologiích a počítáme s jeho nasazením na nejrůznější prostředí včetně cloudu.

Otevřít

Back-End Vývojář: Datová Platforma

Do malého týmu, zabývajícího se vývojem analytického nástroje, hledáme kolegu/kolegyni, který/á by nám pomohl/pomohla s vývojem backendu. Naším nástrojem analyzujeme data z výroby nejmodernějších čipů a displejů, pomáháme zamezovat plýtvání, zvyšovat efektivitu strojů a usnadňujeme práci lidem ve výrobě. Náš analytický nástroj tvoříme tak, aby zůstával jednoduchý a udržovatelný. Píšeme ho v moderních technologiích a počítáme s jeho nasazením na nejrůznější prostředí včetně cloudu.

Otevřít

Fanda do průmyslové automatizace – student/stážista

Láká tě různorodá práce, kde se potkáš nejen s hardwarem, ale i softwarem? Chceš svou prací přispívat k optimalizaci výroby firem a podílet se tak na významném snížení plýtvání energiemi, časem i lidskými zdroji? Super. Zkus to u nás!

Otevřít

Zaujali jsme vás, ale vaše pozice tu není?
Nevadí, co není, může být...

Dát o sobě vědět pro příště

Zaujali jsme vás, ale vaše pozice tu není?
Nevadí, co není, může být...

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním a uložením osobních údajů za účelem současného nebo budoucího kontaktu ohledně některé aktuálně či v budoucnu nabízené pracovní pozice. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.

Máte dotaz?

Facebook LinkedIn Instagram Youtube

Nebo se podívejte na kompletní kontakty.