Jako exkluzivní distributor kolaborativních robotů AUBO v ČR jsme spustili nový web plný informací a ukázek našich neúnavných parťáků v akci. Jak se Vám náš nový web líbí? zjistit více

Historie společnosti

2006

Píše se rok 2006 a my zakládáme společnost Kinalisoft jako ryze „soft“ - tedy softwarovou společnost. Naší hlavní specializací je vývoj software pro řízení procesů v průmyslu.

Získáváme první zákazníky – velké nadnárodní společnosti – pro které realizujeme vývoj, distribuci a následně údržbu rozsáhlých průmyslových systémů. Tato zkušenost nám dala schopnost vyznat se v požadavcích a potřebách různorodých zákazníků a to jak myšlenkově, tak kulturně. Naučili jsme se profesionálně řídit projekty. To vše v celosvětovém měřítku.

2009

Realizujeme první projekty integrující strojové vidění. Po čase přibyla zkušenost s umělou inteligencí a zpracování 3D obrazu. V této době zjišťujeme, že skutečně efektivní a spolehlivé řešení můžeme zákazníkům nabídnout jen v případě, kdy dodáme kompletní řešení - tedy vzájemně odladěný hardware i software.

2013

A tak přichází rok 2013 a my se definitivně stáváme „hard“, tedy začínáme dodávat jednoúčelová zařízení stavěná zákazníkovi přesně na míru.

2017

Většinu naší produkce již tvoří řešení integrující hardwarové komponenty. Zviditelňujeme postupnou změnu ve směrování firmy - přestáváme používat značku Kinalisoft a přecházíme na "KINALI - Cestou inteligentního vidění". Výsledky rebrandingu postupně promítáme do vnitřních i vnějších komunikačních nástrojů firmy.

V roce 2017 se také posouváme v našem záměru poskytovat dokonalé řešení za rozumnou cenu a stáváme se oficiálním distributorem telecentrických objektivů VICO.

Rozmanitá a účelně vybíraná skladba vývojářů v naší firmě nám dává schopnost dívat se na problémy z jiného úhlu než konkurence. Toto bylo oceněno naším zařazením do společnosti nejinovativnějších firem v Jihomoravském kraji (katalog Jihomoravského inovačního centra, 2013) a nominací do soutěže EY Technologický podnikatel roku 2015. Do výzkumu a vývoje každoročně investujeme milióny korun. Produkty, které vytváříme, profitují z našich výzkumných aktivit, a i proto byly nejednou oceněny na místních i mezinárodních veletrzích či v produktových soutěžích.