Vývojář se zájmem o strojové vidění

Přijmeme šikovného kolegu, který by se chtěl podílet na zajímavých projektech zahrnujících algoritmy strojového vidění. Nabízíme širokou škálu projektů z tohoto oboru a zabýváme se i vlastním výzkumem, což je ideální (nejen) pro studenty v posledních ročnících vzhledem k jejich bakalářským a diplomovým pracím. 

Test-it-off - představení produktu

Do našeho týmu hledáme šikovného kolegu se zájmem o svět průmyslové automatizace, digitalizace, Průmyslu 4.0 a strojového vidění. V našem týmu řešíme širokou škálu projektů z tohoto oboru a vyvíjíme i vlastní produkt - platformu Test-it-off. Náš tým je organizován ve "flat" struktuře, kde kompetence a zodpovědnost je rovnoměrně rozdělena mezi jednotlivé členy. Každý člen týmu se tak může realizovat nejen ve svém technologickém zaměření, ale podílí se i na organizaci práce a efektivitě fungování celého týmu.

Náplň práce

Pro naše projekty průmyslové automatizace a systémy optické kontroly kvality potřebujeme kolegu, který je schopen samostatně zaštítit část algoritmizace v oblasti strojového vidění. V této oblasti se nejčastěji potýkáme s problematikou přesného měření v obraze, identifikace patternů, rozpoznávání barev či kontrola barevné stálosti.

Požadujeme

  • týmového ducha - tým se skládá ze skvělých kolegů, kde se vzájemně podporujeme a každý má nějaký přínos
  • orientace v oblasti algoritmizace a objektově orientovaném návrhu
  • chuť učit se a pracovat
  • analytické myšlení, samostatnost
  • pečlivost, vlastní iniciativa
  • alespoň 2/5 pracovní úvazek (možný i full-time doplněním náplně práce dle domluvy a preferencí kandidáta)
  • znalost jazyka C++
  • znalost problematiky strojového vidění a příslušných nástrojů a knihoven (OpenCV)

Výhodou je

  • orientace v oblasti AI nebo chuť se v této oblasti rozvíjet
  • znalost jazyka Python, případně C#

Proč pracovat v KINALI?

Nahlédněte společně s naší kolegyní Nikol pod pokličku života v KINALI. Dozvíte se více o naši kultuře, způsobu práce i hodnotách.

Líbí se vám tato pozice? Proberme detaily osobně...

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním a uložením osobních údajů za účelem současného nebo budoucího kontaktu ohledně některé aktuálně či v budoucnu nabízené pracovní pozice. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.

Nebylo to, co jste čekali? Nevadí, otevřených pozic máme mnohem víc.

Zobrazit všechny volné pozice

Máte dotaz?

Facebook LinkedIn Instagram Youtube

Nebo se podívejte na kompletní kontakty.