Vědecký pokrok - Team leader

Zajímalo by tě vyvíjet software pro špičkové vědecké přístroje, na kterých laureáti Nobelových cen mění svět? Vědecké přístroje ScientaOmicron potřebují pomoc zkušených vývojářů, kteří budou rozvíjet a nadále zásadně zjednodušovat práci vědcům po celém světě. Přidej se k nám a i ty přispěješ k urychlení technologického výzkumu v oblasti dokonalejších baterií, solárních panelů, inteligentních senzorů a kvantové elektroniky.

Pozice je vhodná pro zkušeného vývojáře, který preferuje zůstat blízko vývoji, ale zároveň má schopnost řídit a koordinovat své kolegy. Náš nový kolega/kolegyně by měl být schopen pracovat on-site (max 2x HO/týden) a full-time.

Logo_Scientaomicron_150DPI.jpg

V rámci své práce budeš koordinovat a koučovat menší fullstack tým, který bude pracovat na údržbě a  rozšiřování softwarových produktů kolem vědeckých přístrojů ScientaOmicron. Práce bude zahrnovat evidenci a správu zákaznických požadavků, které se pak budou v rámci týmu rozpadat na konkrétní softwarové vylepšení. Cílem je postupné převzetí „ownershipu“ přesně vymezené části infrastruktury a produktů.

Na počátku spolupráce nás bude čekat práce zejména na serverové části systému, kde budeme dokončovat přechod na platformu .NET 5. Čeká nás vylepšení JSON-RPC designu a související optimalizace výkonu, dále se budeme soustředit na zapracování podpory pro nové protokoly a standardy (např. MQTT), určitě se budeme věnovat i integraci funkcionality autorizace a autentifikace. Další práce budou souviset s převzetím vlastnictví softwarových nástrojů (klientů) pro řízení a provádění vědeckých pokusů. Tyto nástroje (postavené na Angular) budeme vylepšovat z pohledu UX a rozšiřovat je o nové funkce.

Hledáme Teamleadera

 • s chutí učit se novým věcem a doméně – budeme společně hledat řešení pro úplně nové výzvy a problémy v rámci domény elektronové spektroskopie
 • s chutí tvořit produkt od požadavků až po implementaci a testování
 • se zkušenostmi s vedením malého týmu
 • s fokusem na rozvoj a koučování juniornějších kolegů
 • se schopností organizovat a dohlížet na průběh projektu

Co bychom potřebovali

 • znalost platformy .NET (.NET 5) a webových technologií (Typescript, Angular)
 • zkušenost s využíváním GitLab CI, Docker
 • zkušenosti s definováním architektury a designu - schopnost tvorby návrhu řešení
 • pragmatické, konceptuální uvažování
 • samostatnost, vlastní iniciativa, pečlivost
 • nadšení pro věc

Představení společnosti ScientaOmicron

Fotogalerie elektronových spektroskopů ScientaOmicron

Líbí se vám tato pozice? Proberme detaily osobně...

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním a uložením osobních údajů za účelem současného nebo budoucího kontaktu ohledně některé aktuálně či v budoucnu nabízené pracovní pozice. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.

Nebylo to, co jste čekali? Nevadí, otevřených pozic máme mnohem víc.

Zobrazit všechny volné pozice

Máte dotaz?

Facebook LinkedIn Instagram Youtube

Nebo se podívejte na kompletní kontakty.