Student/Junior frontend vývojář se zájmem o robotizaci

Láká tě práce, která není jen o softwaru, ale zapojuje i hardware? Chceš svou prací přispívat k optimalizaci výroby firem a podílet se tak na významném snížení plýtvání energiemi, časem i lidskými zdroji? Super. Zkus to u nás!

Test-it-off - představení produktu

Do našeho týmu hledáme šikovného junior vývojáře/studenta IT oboru se zájmem o svět průmyslové automatizace, digitalizace, Průmyslu 4.0 a kolaborativních robotů. V našem týmu řešíme širokou škálu projektů z tohoto oboru a vyvíjíme i vlastní produkt - platformu Test-it-off. Náš tým je organizován ve "flat" struktuře, kde kompetence a zodpovědnost je rovnoměrně rozdělena mezi jednotlivé členy. Každý člen týmu se tak může realizovat nejen ve svém technologickém zaměření, ale podílí se i na organizaci práce a efektivitě fungování celého týmu.

Náš nový kolega by měl být schopen se zapojit do vývoje frontendu produktu Test-it-off a dalších projektů v oblasti průmyslové automatizace. Základem práce bude komunikace s UI/UX designerem a realizace navržené podoby frontendu.

Náplň práce

  • Implementace frontendu v React frameworku

Co bychom potřebovali

  • chuť učit se a pracovat
  • analytické myšlení, samostatnost
  • pečlivost, cit pro detail, vlastní iniciativa
  • chuť pracovat v agilním týmu s flat strukturou

Výhodou je

  • zvyk automatizovaně testovat svoji práci, případně i zkušenost s nástroji jako Cypress

Více nepotřebuješ! Vše ostatní se naučíš s námi.

Proč pracovat v KINALI?

Nahlédněte společně s naší kolegyní Nikol pod pokličku života v KINALI. Dozvíte se více o naši kultuře, způsobu práce i hodnotách.

Líbí se vám tato pozice? Proberme detaily osobně...

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním a uložením osobních údajů za účelem současného nebo budoucího kontaktu ohledně některé aktuálně či v budoucnu nabízené pracovní pozice. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.

Nebylo to, co jste čekali? Nevadí, otevřených pozic máme mnohem víc.

Zobrazit všechny volné pozice

Máte dotaz?

Facebook LinkedIn Instagram Youtube

Nebo se podívejte na kompletní kontakty.