Senior Back-End Developer se zájmem o Průmysl 4.0

Láká tě práce, která není jen o softwaru, ale zapojuje i hardware? Chceš svou prací přispívat k zjednodušování práce lidem v průmyslu a podílet se tak na významném snížení plýtvání energiemi, časem i lidskými zdroji? Rád pracuješ na projektech vznikajících na zelené louce? Super. Zkus to u nás!

 

Do našeho týmu působícího v oblasti průmyslové automatizace hledáme zkušeného Back-end developera ideálně s mírným přesahem do Front-end (s povědomím o technologiích a schopností menších úprav). Zabýváme se především machine vision systémy, AI a tvorbou robotických pracovišť s přidanou hodnotou v pokročilém softwaru. Příkladem je náš produkt Test-it-off, který vzniká jako platforma pro inteligentní inspekci výrobků průmyslových společností. Test-it-off vyvíjíme dlouhodobě a neustále rozšiřujeme o nové funkcionality.  

Další náplň práce by tvořily projektově orientované zakázky v oblasti optické kontroly kvality, kde vyvíjíme vlastní software pro zpracování obrazu. Díky tomu je práce dynamická, není stereotypní a otevírá prostor pro práci s nejnovějšími technologiemi. 

Vývoj produktů probíhá moderní agilní metodikou (SCRUM) s plně definovanými procesy kolem CI, test automation a architektury.

Ideální kandidát by měl být schopný, proaktivní člověk se vztahem k technice a smyslem pro preciznost. 

 

Co požadujeme:

  • Stack: C#, Python, Git 
  • Zkušenost s agilním vývojem (SCRUM) 
  • Zkušenost s implementací do produkčního prostředí 
  • Znalost návrhových vzorů OOP
  • Schopnost dávat a přijímat zpětnou vazbu v rámci návrhu a merge requestů

 

Co nabízíme: 

  • Flexibilní pracovní dobu s možností Home Office 
  • Kontakt se zákazníkem 
  • Budget na seberozvoj 25K (CZK) ročně 
  • Věrnostní program 
  • Firemní snídaně

Pozice je vhodná pro mediorní až seniorní vývojáře schopné pracovat na full time.

Proč pracovat v KINALI?

Nahlédněte společně s naší kolegyní Nikol pod pokličku života v KINALI. Dozvíte se více o naši kultuře, způsobu práce i hodnotách.

Líbí se vám tato pozice? Proberme detaily osobně...

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním a uložením osobních údajů za účelem současného nebo budoucího kontaktu ohledně některé aktuálně či v budoucnu nabízené pracovní pozice. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.

Nebylo to, co jste čekali? Nevadí, otevřených pozic máme mnohem víc.

Zobrazit všechny volné pozice

Máte dotaz?

Facebook LinkedIn Instagram Youtube

Nebo se podívejte na kompletní kontakty.