QA tester pro vývoj průmyslového software

Láká tě práce, která není jen o softwaru, ale zapojuje i hardware? Chceš svou prací přispívat k optimalizaci výroby firem a podílet se tak na významném snížení plýtvání energiemi, časem i lidskými zdroji? Super. Zkus to u nás!

Test-it-off - představení produktu

Jsme firma zabývající se vývojem softwaru a průmyslovou automatizací. Hledáme praktického a schopného technika, který by se přidal do našeho týmu specialistů a zaštítil kvalitu vyvíjeného řešení.

Tým je projektově orientovaný, což znamená, že řeší více různých zakázek v jednu chvíli a projekty mají krátkodobější trvání. Ideální kandidát by měl být schopný se v tomto prostředí zorientovat a pochopit koncept řešení. Měl by být schopen si předpřipravit testovací scénáře, případně i testovací skripty, aby mohl pružně testovat zařízení a software vznikající v rámci projektu.

Zakázky jsou rozmanité a často obsahují nejen softwarovou ale i hardwarovou část. Je požadována ochota provádět funkční testy, a to třeba i u zákazníka.

Nabízíme různorodou práci, při níž člověk neupadne do stereotypu, může projevit kreativitu a zdokonalit se v různých technologiích.

Požadavky:

· Zkušenost s tvorbou testovacích scénářů a jejich exekucí

· Technické vzdělání alespoň středoškolské

· Analytické uvažování a samostatnost

· Anglický jazyk B1+

· Řidičský průkaz skupiny B

Výhodou:

· Schopnost tvořit automatizované testy (Python, C#, Cypress,…)

· Přehled v elektrotechnice

Nabízíme:

· Kompetitivní mzdu

· Práci v přátelském kolektivu v IT firmě s využitím moderních agilních metod

· Budget na seberozvoj 25k ročně

· Flexibilní pracovní dobu s možností Home Office

· Firemní snídaně

 

Proč pracovat v KINALI?

Nahlédněte společně s naší kolegyní Nikol pod pokličku života v KINALI. Dozvíte se více o naši kultuře, způsobu práce i hodnotách.

Líbí se vám tato pozice? Proberme detaily osobně...

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním a uložením osobních údajů za účelem současného nebo budoucího kontaktu ohledně některé aktuálně či v budoucnu nabízené pracovní pozice. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.

Nebylo to, co jste čekali? Nevadí, otevřených pozic máme mnohem víc.

Zobrazit všechny volné pozice

Máte dotaz?

Facebook LinkedIn Instagram Youtube

Nebo se podívejte na kompletní kontakty.