Průmysl 4.0 průkopník – Javascript developer

Zajímalo by tě vyvíjet průmyslová řešení, bez kterých se neobejdou ve výrobě společnosti jako Apple, Airbus, Lockheed Martin, Siemens či přímo NASA? Chceš svou prací přispět k optimalizaci výroby u těchto gigantů a podílet se tak na významném snížení plýtvání energiemi, časem i lidskými zdroji? Super. Hledáme právě tebe!

Do našeho týmu hledáme šikovného kolegu, který by se chtěl podílet na zajímavém projektu implementace ryzího Průmysl 4.0 systému pro obsluhu a vzájemnou komunikaci jednotlivých uzlů výrobní linky pro osazování desek plošných spojů. V naší společnosti nabízíme široké možnosti uplatnění a kontakt s nejmodernějšími technologiemi souvisejícími s orientací firmy na vývoj software pro elektrotechnický průmysl. Atmosféra ve společnosti podporuje tvůrčí potenciál a umožňuje se podílet na rozhodnutích jak a kam směřovat vývoj v nadnárodní firmě.

Náplň práce

  • analýza současného stavu řešení a hledání možností integrace nových celků (integrace vyvinutých mikro-frontendů pomocí Javascriptu)
  • občasná implementace služeb (Java)

Hledáme kolegu se zájmem

  • pracovat na transformaci zaběhnutého produktu do podoby plného souladu s principy Průmyslu 4.0
  • spolupracovat na vývoji produktu od zadání až po testování
  • o profesionální vedení vývoje software s důrazem na kvalitní CI
  • o programování - zkušenost programování v jazyce Java, Javascript, HTML, CSS

Co bychom potřebovali

  • výbornou znalost webových technologií (znalost některého frameworku pro WEB development)
  • schopnost číst a analyzovat cizí kód
  • schopnost tvorby kvalitního objektově orientovaného návrhu
  • dobrou znalost Java EE a souvisejících nástrojů
  • dobrou orientaci v kódu JSF
  • znalost kompilace pomocí maven/gradle
  • dobrá znalost některého nástroje pro WEB development & debugging (např. Chrome dev tools)

Výhodou je

  • znalost JQuery, AJAX

Pozice je vhodná pro seniorní vývojáře schopné pracovat na full time.

A JAKÉ PRODUKTY BYSTE NA TÉTO POZICI TVOŘILI?

Líbí se vám tato pozice? Proberme detaily osobně...

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním a uložením osobních údajů za účelem současného nebo budoucího kontaktu ohledně některé aktuálně či v budoucnu nabízené pracovní pozice. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.

Nebylo to, co jste čekali? Nevadí, otevřených pozic máme mnohem víc.

Zobrazit všechny volné pozice

Máte dotaz?

Facebook LinkedIn Instagram Youtube

Nebo se podívejte na kompletní kontakty.