Inovátor průmyslového UI - Team leader

Zajímalo by tě vyvíjet průmyslová řešení, bez kterých se neobejdou ve výrobě společnosti jako Apple, Airbus, Lockheed Martin, Siemens či přímo NASA? Chceš svou prací přispět k optimalizaci výroby u těchto gigantů a podílet se tak na významném snížení plýtvání energiemi, časem i lidskými zdroji? Super. Hledáme právě tebe!

Do našeho týmu hledáme kolegu, který by nám pomohl organizovat práci a vést tým v rámci projektu implementace nového uživatelského rozhraní pro osazovací automaty desek plošných spojů. V rámci projektu bude potřeba pracovat s produktovými požadavky a dohlížet na jejich správné zapracování do nového UI. Náplní práce bude také koordinovat činnosti s backand týmem i s UX expertem.
Software pro osazovací automaty je postaven na architektuře mikroslužeb a je tvořen plně v souladu s principy Průmyslu 4.0. Koncept zaručuje poskytování vysoké úrovně SW konektivity a big dat pro další zpracování a analýzu.

V naší společnosti nabízíme široké možnosti uplatnění a kontakt s nejmodernějšími technologiemi souvisejícími s orientací firmy na vývoj software pro elektrotechnický průmysl. Atmosféra ve společnosti podporuje tvůrčí potenciál a umožňuje se podílet na rozhodnutích jak a kam směřovat vývoj v nadnárodní firmě.

Pozice je vhodná pro zkušeného vývojáře, který preferuje zůstat blízko vývoji, ale zároveň již má, nebo by rád získal zkušenosti s vedením týmu. Náš nový kolega/kolegyně by měl být schopen pracovat on-site (max 2x HO/týden) a full-time.

Hledáme kolegu

 • s chutí učit se novým věcem a doméně – budeme společně hledat řešení pro úplně nové výzvy a problémy v rámci domény Průmyslu 4.0
 • s chutí tvořit produkt od požadavků až po implementaci a testování
 • s ambicí vést menší tým
 • s fokusem na rozvoj a koučování juniornějších kolegů
 • se schopností organizovat a dohlížet na průběh projektu

Co bychom potřebovali

 • fullstack zaměření - znalost platformy .NET (.NET 5) a webových technologií (Typescript, zkušenost s React nebo Vue.js)
 • zkušenost s využíváním GitLab CI, Docker
 • zkušenosti s definováním architektury a designu - schopnost tvorby návrhu řešení
 • pragmatické, konceptuální uvažování
 • samostatnost, vlastní iniciativa, pečlivost
 • nadšení pro věc

A jaké produkty byste na této pozici tvořili?

Proč pracovat v KINALI?

Nahlédněte společně s naší kolegyní Nikol pod pokličku života v KINALI. Dozvíte se více o naši kultuře, způsobu práce i hodnotách.

Líbí se vám tato pozice? Proberme detaily osobně...

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním a uložením osobních údajů za účelem současného nebo budoucího kontaktu ohledně některé aktuálně či v budoucnu nabízené pracovní pozice. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.

Nebylo to, co jste čekali? Nevadí, otevřených pozic máme mnohem víc.

Zobrazit všechny volné pozice

Máte dotaz?

Facebook LinkedIn Instagram Youtube

Nebo se podívejte na kompletní kontakty.