Fullstack developer se zájmem o Průmysl 4.0

Láká tě práce, která není jen o softwaru, ale zapojuje i hardware? Chceš svou prací přispívat k zjednodušování práce lidem v průmyslu a podílet se tak na významném snížení plýtvání energiemi, časem i lidskými zdroji? Rád pracuješ na projektech vznikajících na zelené louce? Super. Zkus to u nás!

Test-it-off - představení vyvíjeného produktu

Do našeho týmu působícího v oblasti průmyslové automatizace hledáme zkušeného fullstack developera s primárním zaměřením na frontend. Zabýváme se především machine vision systémy, AI a tvorbou robotických pracovišť s přidanou hodnotou v pokročilém softwaru. Příkladem je náš produkt Test-it-off, který vzniká jako platforma pro inteligentní inspekci výrobků průmyslových společností. Test-it-off vyvíjíme dlouhodobě a neustále rozšiřujeme o nové funkcionality.  

Další náplň práce by tvořily projektově orientované zakázky v oblasti optické kontroly kvality, kde vyvíjíme vlastní software pro zpracování obrazu. Díky tomu je práce dynamická, není stereotypní a otevírá prostor pro práci s nejnovějšími technologiemi. 

Vývoj produktů probíhá moderní agilní metodikou (SCRUM) s plně definovanými procesy kolem CI, test automation a architektury.

Ideální kandidát by měl být schopný, proaktivní člověk se vztahem k technice a smyslem pro preciznost. Dále by měl ovládat následující technologie.

Požadujeme   

  • Implementace frontendu (REACT, Typescript)
  • Schopnost přesahu i do implementace backend části produktu
  • Dobrá znalost OOP přístupů

Výhodou je

  • Cit pro UI/UX návrh
  • Pokročilá znalost jazyků .NET C# (tedy fullstack vývojář)
  • Zkušenost s microservice architekturou

Pozice je vhodná pro seniorní vývojáře případně zkušenější absolventy schopné pracovat na full time.

KINALI je exkluzivním distributorem značky AUBO v ČR

Proč pracovat v KINALI?

Nahlédněte společně s naší kolegyní Nikol pod pokličku života v KINALI. Dozvíte se více o naši kultuře, způsobu práce i hodnotách.

Líbí se vám tato pozice? Proberme detaily osobně...

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním a uložením osobních údajů za účelem současného nebo budoucího kontaktu ohledně některé aktuálně či v budoucnu nabízené pracovní pozice. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.

Nebylo to, co jste čekali? Nevadí, otevřených pozic máme mnohem víc.

Zobrazit všechny volné pozice

Máte dotaz?

Facebook LinkedIn Instagram Youtube

Nebo se podívejte na kompletní kontakty.