Fanda do průmyslové automatizace – student/stážista

Láká tě různorodá práce, kde se potkáš nejen s hardwarem, ale i softwarem? Chceš svou prací přispívat k optimalizaci výroby firem a podílet se tak na významném snížení plýtvání energiemi, časem i lidskými zdroji? Super. Zkus to u nás!

Test-it-off - představení produktu

Do našeho týmu hledáme šikovného kolegu se zájmem o svět průmyslové automatizace, digitalizace, Průmyslu 4.0 a kolaborativních robotů. V našem týmu řešíme širokou škálu projektů z tohoto oboru a vyvíjíme i vlastní produkt - platformu Test-it-off. Náš tým je organizován ve "flat" struktuře, kde kompetence a zodpovědnost je rovnoměrně rozdělena mezi jednotlivé členy. Každý člen týmu se tak může realizovat nejen ve svém technologickém zaměření, ale podílí se i na organizaci práce a efektivitě fungování celého týmu.

Náš nový kolega by měl být schopen pomoci s HW návrhem, stavbou a oživováním zařízení spojených s produktem Test-it-off a dalšími projekty v oblasti průmyslové automatizace. Základem práce bude prototypování s využitím CAD a 3D tisku, montáž zařízení zahrnující například skládání hliníkových profilů, zapojování kabelů a elektrických zařízení. Dále pak programování kolaborativních robotů a PLC.

Ideální kandidát by měl být zručný a technicky založený člověk, který si chce danou problematiku osahat ze všech stran a projít si celým průběhem projektu. Pozice je určena především pro studenty technických oborů a neočekává se přílišná seniorita. Pracovní fond je pružný a dá se domluvit, nicméně bychom chtěli cílit alespoň na 2 MD/týden.

Náplň práce

  • tvorba proof of concept prototypů
  • montáž automatizačních zařízení
  • zapojování a oživování elektrických komponentů

Požadujeme

  • povědomí o automatizační technice
  • základní znalosti strojírenství
  • základní znalosti elektrotechniky
  • zručnost a ochota k manuální práci

Výhodou je

  • zkušenost se stavbou zařízení propojující elektro a mechaniku
  • základní znalost programování Siemens PLC

Více nepotřebuješ! Vše ostatní se naučíš s námi.

Proč pracovat v KINALI?

Nahlédněte společně s naší kolegyní Nikol pod pokličku života v KINALI. Dozvíte se více o naši kultuře, způsobu práce i hodnotách.

Líbí se vám tato pozice? Proberme detaily osobně...

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním a uložením osobních údajů za účelem současného nebo budoucího kontaktu ohledně některé aktuálně či v budoucnu nabízené pracovní pozice. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.

Nebylo to, co jste čekali? Nevadí, otevřených pozic máme mnohem víc.

Zobrazit všechny volné pozice

Máte dotaz?

Facebook LinkedIn Instagram Youtube

Nebo se podívejte na kompletní kontakty.