Fanda do průmyslové automatizace – QA tester

Láká tě práce, která není jen o softwaru, ale zapojuje i hardware? Chceš svou prací přispívat k optimalizaci výroby firem a podílet se tak na významném snížení plýtvání energiemi, časem i lidskými zdroji? Super. Zkus to u nás!

Test-it-off - představení produktu

Do našeho týmu hledáme šikovného kolegu se zájmem o svět průmyslové automatizace, digitalizace, Průmyslu 4.0 a kolaborativních robotů. V našem týmu řešíme širokou škálu projektů z tohoto oboru a vyvíjíme i vlastní produkt - platformu Test-it-off. Náš tým je organizován ve "flat" struktuře, kde kompetence a zodpovědnost je rovnoměrně rozdělena mezi jednotlivé členy. Každý člen týmu se tak může realizovat nejen ve svém technologickém zaměření, ale podílí se i na organizaci práce a efektivitě fungování celého týmu.

Náš nový kolega by měl být schopen zaštítit QA agendu kolem produktu Test-it-off a dalších projektů v oblasti průmyslové automatizace. Základem práce bude manuální testování s postupnou dominancí automatizace testování.

Náplň práce

  • práce s požadavky, jejich analýza a tvorba testovacích scénářů
  • exekuce testů

Hledáme kolegu

  • se schopností zastřešit QA agendu nad svěřeným projektem
  • s chutí objevovat kreativní způsoby testovaní a rozbíjení produktu
  • který s námi bude hledat řešení pro úplně nové výzvy a problémy v rámci domény Průmyslu 4.0
  • který chce mít vliv na produkt od prvotního návrhu funkcionalit až po finální vydání

Výhodou je

  • chuť podílet se na automatizaci testování produktu, případně i zkušenost s nástroji jako Cypress
  • znalost "continuous integration"
  • chuť o všestranné zapojení do organizace a fungování týmu

Více nepotřebuješ! Vše ostatní se naučíš s námi.

Proč pracovat v KINALI?

Nahlédněte společně s naší kolegyní Nikol pod pokličku života v KINALI. Dozvíte se více o naši kultuře, způsobu práce i hodnotách.

Líbí se vám tato pozice? Proberme detaily osobně...

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním a uložením osobních údajů za účelem současného nebo budoucího kontaktu ohledně některé aktuálně či v budoucnu nabízené pracovní pozice. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.

Nebylo to, co jste čekali? Nevadí, otevřených pozic máme mnohem víc.

Zobrazit všechny volné pozice

Máte dotaz?

Facebook LinkedIn Instagram Youtube

Nebo se podívejte na kompletní kontakty.