Bin picking

Bin picking nebo také vybírání z košů nebo ze zásobníků (také často označované jako náhodné vybírání z košů) bývá označováno za klíčový problém robotiky a počítačového vidění

Bing picking

Bin picking nebo také vybírání z košů nebo ze zásobníků (také často označované jako náhodné vybírání z košů) bývá označováno za klíčový problém robotiky a počítačového vidění. Cílem bin pickingu je, aby průmyslový nebo kolaborativní robot (označovaný také jako kobot) s připojenými senzory a speciálními kamerami vybral z koše nebo zásobníku výrobky nebo díly s náhodnou polohou. Používá k tomu některý typ uchopovače (pneumatického, dvouprstého, tříprstého, adhezivního či jakéhokoli jiného). A aby také dokázal zvednout výrobek nebo díl bez jeho poškození nebo bez poškození ostatních kusů v jeho okolí.

Dnes roboty v rámci moderního řešení bin pickingu, vedeny výkonným systémem 3D vidění (za využití špičkových kamer a průmyslových objektivů), dokáží rozpoznat náhodně naskládané výrobky či díly, a to dokonce i ty s tmavým nebo reflexním povrchem či složitou strukturou materiálu, a poté je přesně vyzvednout z hlubokých zásobníků či košů, aniž by došlo k jakékoli nehodě.

Příkladem našeho řešení je bin picking systém Popelka.

KINALI_Aubo_BinPicking.jpg

Chcete se o možnostech bin picking systémů dozvědět více? Domluvme si schůzku a udělejme si v tom jasno.

Domluvit si schůzku

Chcete se o možnostech bin picking systémů dozvědět více? Domluvme si schůzku a udělejme si v tom jasno.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním a uložením osobních údajů za účelem současného nebo budoucího kontaktu ohledně některé aktuálně či v budoucnu nabízené pracovní pozice. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.

Máte dotaz?

Facebook LinkedIn Instagram Youtube

Nebo se podívejte na kompletní kontakty.