Kontakt

Bin picking systém POPELKA

KINALI bin picking systém POPELKA se postará o vyskladnění nesetříděného materiálu z jakékoli přepravky či bedny. Stačí nahrát 3D model výrobku a robot se pustí do práce. K zajištění bezchybného výsledku mu stačí 3D kamera a umělá inteligence. K úvodnímu nastavení i k práci potřebuje jen minimální asistenci ze strany obsluhy.
Univerzální bin picking systém zefektivní přesun materiálu z jednoho výrobního uzlu do druhého, vyskladnění výrobků na pás nebo jejich ukládání do beden.

V JabloPCB jsme POPELKU nasadili na vybírání desek plošných spojů přímo z KLT přepravek. Vysoká spolehlivost našeho bin picking systému nám umožnila jej nasadit na aplikaci automatizovaného testování DPS, kde byl požadavek na samostatnost a spolehlivost testovacího uzlu kvantifikován mezní hodnotou 1500 ppm.

KINALI_Aubo_BinPicking.jpg

Technické parametry

Robot Kolaborativní robot AUBO i5
3D kamera Photoneo PhoXi 3D Scanner Model M
Takt vyzvedávání DPS 8s
Způsob orientace materiálu Volně ložené DPS v KLT bednách, jednotlivá patra oddělená proložkou

Nenašli jste řešení pro váš konkrétní výrobní proces? Domluvte si s námi schůzku, najdeme ho spolu.

Domluvit si schůzku

Nenašli jste řešení pro váš konkrétní výrobní proces? Domluvte si s námi schůzku, najdeme ho spolu.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním a uložením osobních údajů za účelem současného nebo budoucího kontaktu ohledně některé aktuálně či v budoucnu nabízené pracovní pozice. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.

Máte dotaz?

Facebook LinkedIn Instagram Youtube

Nebo se podívejte na kompletní kontakty.