Zaměstnanecké benefity v KINALI

Rádi v KINALI vytváříme věci, které jsou z dlouhodobého hlediska udržitelné a ve výsledku pozitivně ovlivňují život každého z nás. Pracujeme zde s nejmodernějšími technologiemi a také je vyvíjíme. Třeba software pro Průmysl 4.0. Vy se k nám můžete přidat. Abychom vás nalákali, pojďme se podívat na to, jaké zaměstnanecké benefity kromě konkurenceschopných mezd nabízíme.

Podíl na zisku

Významným benefitem v KINALI ve vztahu k firemním hodnotám je rozdělování 20 % zisku firmy mezi všechny zaměstnance. Tento benefit není v českých firmách častý, o to raději jej poskytujeme. V KINALI jsme jedna rodina a sdílení plodů společné práce do rodiny prostě patří.

CEO Radek Štourač k tomu dodává: „Když jsem společně se svým kolegou Honzou Štěpničkou zakládal KINALI, chtěl jsme našim zaměstnancům zajistit benefit, kterým se pyšnili naši zahraniční partneři. Naši firmu jsme založili na principu tzv. udržitelnosti. Je to nekonečný koloběh, kdy zaměstnanec investuje svůj talent, energii a vědomosti do týmové práce. My v KINALI jsme si plně vědomi, že je přirozené vracet zaměstnanci zpět jeho investici ve formě sdíleného benefitu, tak abychom mohli dále pokračovat v práci, která má smysl pro nás, naše kolegy a naše klienty“.

FVSLZc_WAAAAyno (kopie).jpeg

Budget na seberozvoj

Velmi oblíbeným benefitem je budget na seberozvoj. Protože víme, že pro trvalý úspěch firmy jsou klíčové investice do rozvoje zaměstnanců, každý z nich má k dispozici rozpočet 25 000 Kč na rok.

Výhodou budgetu na seberozvoj je fakt, že jej každý zaměstnanec čerpá podle toho, v čem se chce zlepšovat. Může jít o odborné kurzy ve specializaci daného zaměstnance nebo třeba o jazykové kurzy, sezení s koučem či psychologem a jiné aktivity, jež vedou k rozvoji každého z nás.

Kolega Jirka popisuje, jak ho využívá on: „Každoročně z něj největší část padne na Update Conference pro .NET vývojáře. Další část z něj využívám na placení předplatného ChatGPT-4, který využívám denně a pak na různé kurzy na Udemy“.

Kolegyně Martina dodává: „Viackrát som využila budget na vzdelávanie a sebarozvoj, vďaka ktorému som sa zúčastnila konferencie pre testerov alebo si nechala preplatiť kurzy. Oboje mi pomohlo zlepšiť sa vo svojej profesii“.

Firemní snídaně

Nejsladším benefitem jsou firemní snídaně, které mají pravidelnou čtrnáctidenní frekvenci. Možnost se setkat u voňavé kávy a snídaňových dobrot je hojně využívána i těmi z nás, kteří pracují velmi často na home office.

Naše skvělá kolegyně a zároveň organizátorka snídaní Martina dodává: „Je super se setkat se všemi kolegy z firmy. Je to den, na který se všichni ve firmě těší. Všichni sdílejí v pohodové atmosféře novinky z pracovních projektů a jaké mají plány na víkend. Během minulého setkání nás napadlo udělat celofiremní soutěž Masterchef KINALI. Byla jsem mile překvapena, že naši kolegové z oddělení vývoje hardwaru mají nadání i pro gastronomii :)“.

snidane

Home Office a maximální flexibilita

I když řada z nás preferuje práci z kanceláře, flexibilní pracovní doba a home office jsou v KINALI hojně využívanými benefity. Všichni vítáme možnost vyváženého pracovního a osobního života, což jsme si i definovali v jedné z našich firemních hodnot. Jsou tak mezi námi tací, kteří jsou v kanceláři každý pracovní den, ale i tací, kteří chodí například jen na „společné“ středy. Někteří začínají práci brzo ráno, aby si mohli užít volné odpoledne. Jiní dojdou třeba na desátou a zůstávají déle. Zkrátka, s výjimkou společných meetingů nebo jiných událostí, kdy musí svůj harmonogram sladit více lidí, je na každém z nás, kdy své pracovní povinnosti naplní.

Věrnostní program

Jsme velmi pyšní na to, že v našem současném týmu máme kolegy, kteří stáli u zrodu KINALI a nadále jej pomáhají budovat až současné podoby. Chápeme, že spokojenost kolegů vede k dlouhodobé loajalitě a také ke stabilitě pracovních projektů. A z naší snahy ocenit loajalitu zaměstnanců vzešel náš věrnostní program. Týká se všech kolegů, kteří jsou s námi více než 5 let. A že jich není málo. 

Při dovršení 5, 10 a 15 let dostane každý zaměstnanec upřímné poděkování od CEO a také krásné věcné dary. Třeba pamětní mince z ryzího zlata.

vernost2
PSX_20200215_083222.jpg

Společné akce, grilovačky, výlety

Ať je léto nebo zima, příležitosti pro společný oddych se vždycky najdou. A protože spolu rádi trávíme čas i mimo práci na projektech, jsou u nás tradicí letní grilovačky, vícedenní výlety po krásách Česka, vánoční party či teambuildingy na kolech nebo třeba při sjíždění řek.

Odměna za doporučení nového kolegy

Velmi si ceníme toho, když nám někdo ze stávajících kolegů na volnou pozici doporučí vhodného kandidáta ze svého okolí. Proto je u nás samozřejmostí odměna ve výši jednoho platu obsazované pozice za doporučení zaměstnance, který projde zkušební dobou.

Image (8).jpg

Občerstvení na pracovišti

Kromě pravidelných snídaní mají kolegové pracující v kanceláři k dispozici celou řadu dobrot. Od kávy a čaje, přes bedýnky s čerstvým ovocem až po sušené ovoce a oříšky. Stačí navštívit naši kuchyňku a zobat. 

Týmové budgety

Každý tým v KINALI má k dispozici také svůj vlastní týmový budget. Jeho využití bývá pestré, ale vždy směřuje k utužení vztahů. Jde třeba o společné obědy či večeře, různé sportovní aktivity, lasergame nebo třeba motokáry. Fantazii se zde meze nekladou. :)

IMG_1672.JPG
MicrosoftTeams-image (5) (kopie).jpeg

Multisport karta 

Jak se říká, ve zdravém těle zdravý duch. Proto mají všichni zaměstnanci bez ohledu na velikost úvazku možnost pořídit multisportku za super cenu (KINALI přispívá 50 % z ceny). 

Pet-friendly kanceláře

Mnoho z kolegů má své věrné čtyřnohé kamarády. Není důvod, aby zatímco jejich páníčci pracují v kanceláři, byli zvířecí parťáci sami doma. Proto v KINALI vítáme i smíšené „člověko-zvířecí“ týmy. ;)

Krásným příkladem budiž fenka Takara, která čas od času do práce doprovází kolegu Pavla z QA týmu.

IMG_1066.JPG

Namlsali jsme vás? Podívejte se na aktuální nabídku volných pozic nebo nám napište o den v KINALI na zkoušku. ;)

Máte dotaz?

Facebook LinkedIn Instagram Youtube

Nebo se podívejte na kompletní kontakty.