Kontakt

Obsluha CNC v Mercutu

Obsluha CNC v Mercutu

Společnost Mercut patří mezi naše zákazníky, kteří integraci zvládli plně bez naší pomoci a bez jakékoli předchozí zkušenosti s robotizací. Dokonce jim ani nepřišlo důležité projít našim úvodním školením, které je vždy zdarma. No prostě tleskáme.

Asi na tom opravdu nic není. Obsluhovat CNC stroj naučíte kolaborativního robota AUBO lehce – naprogramujete ho přes intuitivní rozhraní, nebo jeho ruku manuálně vedete po požadované trase. On pak předepsané činnosti opakuje bez sebemenší chyby libovolně dlouhou dobu.

A jak to tedy v Mercutu konkrétně vypadá? Polotovar pro CNC stroj v Mercutu je dopravován pomocí automatizovaného podavače, který přivádí díly z předchozí výrobní operace. Kolaborativní robot AUBO i5 se následně postará o vložení polotovaru do soustruhu na opracování povrchu. Výsledek je skládán do připravené matice. Obsluha musí k soustruhu až v okamžiku naplnění matice, aby ji vyměnila za prázdnou. To je diametrální rozdíl oproti předchozímu stavu s nepřetržitou ruční obsluhou.

I tak poměrně snadnou automatizací můžete i vy zvednout produktivitu a přiblížit se o krok blíž k principům Průmyslu 4.0.

Mercut_450x600.jpg

Technické parametry

Robot Kolaborativní robot AUBO i5
Koncový nástroj Koncový nástroj vytvořen na míru zákazníkem
Způsob přivádění polotovaru na vstup Automatizovaný podavač s odebírací pozicí
Způsob odvádění výrobků na výstupu Skládání do připravené matice
Způsob ovládání pracoviště Ovládací panel AUBO

GALERIE PRODUKTU

Nenašli jste řešení pro váš konkrétní výrobní proces? Domluvte si s námi schůzku, najdeme ho spolu.

Domluvit si schůzku

Nenašli jste řešení pro váš konkrétní výrobní proces? Domluvte si s námi schůzku, najdeme ho spolu.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním a uložením osobních údajů za účelem současného nebo budoucího kontaktu ohledně některé aktuálně či v budoucnu nabízené pracovní pozice. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.

Máte dotaz?

Facebook LinkedIn Instagram Youtube

Nebo se podívejte na kompletní kontakty.