Kontakt

Automatizace čištění pomocí kapalného CO2

Automatizace CO2 čištění v Zlín Precision

V případě lakování je nezbytné předem zbavit plastové díly všech nečistot a odstranit zbytky z výroby. Jedině tak zajistíte dokonalou přilnavost laku a vyhnete se častým zmetkům.

Rychlou, velmi účinnou, ale především ekologicky nezávadnou metodou je čištění pomocí suchého sněhu, vytvářeného z kapalného CO2.

Tuto metodu jsme využili i pro čištění plastových dílů ve společnosti Zlín Precision. Nasadili jsme zde naše komplexní řešení AUBO CryRO (CryoCleaning robotic operator). Kolaborativní robot AUBO je zde vybaven CRYOCLEAN systémem od společnosti Linde a je umístěn přímo na základnu ProFeeder, která nabízí možnost přesného ustavení vozíků s díly. Celé pracoviště je nutné kvůli odvodu přebytečného CO2 a velké hlučnosti uzavřít do zaizolované buňky.

V Zlín Precision ocenili zejména dodání dvou samostatných vozíků, takže mohou v předstihu chystat výrobky mimo buňku. Díky rychlé výměně vozíků po skončení čistícího cyklu už nedochází k prostojům kobota, čímž se dramaticky zvýšila efektivita práce.

Zlin_Precision_ProFeeder_pracoviste.JPG

Technické parametry

Robot Kolaborativní robot AUBO i5
Koncový nástroj Čistící systém LINDE CRYOCLEAN
Takt operace 5s / díl
Způsob manipulace s díly Manuální příprava a zakládání čištěných dílů operátorem na vozík ProFeeder
Způsob ovládání pracoviště Ovládací panel AUBO

Galerie produktu

Nenašli jste řešení pro váš konkrétní výrobní proces? Domluvte si s námi schůzku, najdeme ho spolu.

Domluvit si schůzku

Nenašli jste řešení pro váš konkrétní výrobní proces? Domluvte si s námi schůzku, najdeme ho spolu.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním a uložením osobních údajů za účelem současného nebo budoucího kontaktu ohledně některé aktuálně či v budoucnu nabízené pracovní pozice. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.

Máte dotaz?

Facebook LinkedIn Instagram Youtube

Nebo se podívejte na kompletní kontakty.