Kontakt

Měření délky skládacích metrů

Měření délky skládacích metrů v Metrii

Ověřování rozměrů délkových měřidel je specifickou disciplínou a výsledné kontrolní zařízení podléhá dohledu ČMI (Český metrologický institut). Veškeré parametry, přesnosti a tolerance musí být pravidelně kalibrovány a na základě předepsaných protokolů se prokazuje, že zařízení splňuje požadavky dané třídy přesnosti.

Umíme vytvořit kontrolní software přímo na míru a přitom rychle reagovat na příchozí požadavky státních institucí. Koncový zákazník získá kompletní nástroje na generování grafů, protokolů a exporty dat.

FoldingRuler opti control system slouží k ověřování deklarovaných délek skládacích metrů.

Orez_800x600.png

Jde o jednoúčelový stroj, umožňující po ručním založení skládacího metru jeho kompletní analýzu a kontrolu veškerých rozměrů, jak výrobcům měřidel ukládá zákon. Zařízení je schopné měřit výrobek po jednotlivých úsecích nebo jen vyhodnocovat celkovou délku. Skládací metry jsou kontrolovány s přesností větší než 0,025 mm a rychlostí vyšší než 30 s/ks.

Díky telecentrickému objektivu VICO probíhá měření rychle, přesně a komfortně, jelikož není nutné skládací metr v zařízení vždy před měřením přesně ustavit na stejné místo, což významně šetří čas obsluhy.

Technické parametry

Rozsah měření 1-3m
Přesnost měření <0.025mm
Pokročilá konektivita
  • Automatické zálohy dat
  • Automatické odesílání protokolů z měření
  • Napojení na ERP, MES
Další unikátní funkce
  • Podpora tisku výrobních protokolů
  • Grafy a statistiky poskytující aktuální přehled o výrobě a počtu vadných kusů

GALERIE PRODUKTU

Hledáte specifické řešení pro váš konkrétní výrobek? Domluvte si s námi schůzku, najdeme ho spolu.

Domluvit si schůzku

Hledáte specifické řešení pro váš konkrétní výrobek? Domluvte si s námi schůzku, najdeme ho spolu.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním a uložením osobních údajů za účelem současného nebo budoucího kontaktu ohledně některé aktuálně či v budoucnu nabízené pracovní pozice. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.

Máte dotaz?

Facebook LinkedIn Instagram Youtube

Nebo se podívejte na kompletní kontakty.