Roboti AUBO mají nový web

Kolaborativní roboti jsou v kurzu. Jsou schopni být neúnavným parťákem lidí ve výrobě. Pomáhat jim, dělat za ně stereotypní práci. My takové roboty máme a teď jsme pro ně udělali zbrusu nový web.

Aubo_Robot_Main_003.png

Inovativní a flexibilní kolaborativní roboti AUBO poskytují široké možnosti automatizace výrobních procesů za výhodných cenových podmínek. Značka pochází z východní Asie, ale na návrhu robotů a operačního systému se podílejí odborníci nejen z USA. Mimo důraz na příznivou cenu a kvalitní provedení se AUBO soustředí především na jednoduchost obsluhy a možnost integrace i do těch nejnáročnějších výrobních procesů skrze plnou integraci systému ROS. Také díky tomu se AUBO stal nepostradatelným a hlavně dostupným parťákem ve stovkách provozů na celém světě.

My si našeho partnerství s AUBO robotics vážíme a naše exkluzivní zastoupení značky bereme opravdu vážně. Proto jsme se snažili pro AUBO vytvořit důstojný web prezentující veškeré možnosti a schopnosti tohoto skvělého kolaborativního robota. Trvalo nám to sice trochu déle, ale dle nás výsledek stojí za to. No však se přesvědčte sami…

Máte dotaz?

Facebook LinkedIn Instagram Youtube

Nebo se podívejte na kompletní kontakty.