Někdo nemá nic, Jižní Morava má JIC

Jsme relativně mladá firma. A jako takoví oceníme každou dobrou radu. Zvláště když podnikáme v tak turbulentním oboru, jako jsou informační technologie. Jednoho dne se nám ozvalo JIC. Ten den se pro Kinalisoft ukázal jako jeden z těch pověstných dnů s velkým D.

Logo tagline CZ.PNG

Jsme relativně mladá firma. A jako takoví oceníme každou dobrou radu. Zvláště když podnikáme v tak turbulentním oboru, jako jsou informační technologie. Jednoho dne se nám ozval JIC. Ten den se pro Kinalisoft ukázal jako jeden z těch pověstných dnů s velkým D.

Co vlastně znamená ta tajemná zkratka JIC? Jihomoravské inovační centrum. Jednou z jeho specializací je pomáhat v rozvoji inovačním firmám, jako jsme my. Jižní Morava má štěstí, že takovým centrem plným zapálených a schopných lidí disponuje, zdaleka ne každý kraj nějaký takový JIC má.

 

JIC nám zprostředkoval spolupráci s výborným koučem a zkušeným harcovníkem v oblasti byznysu Antonínem Hamříkem z PWC. Sdílel s námi své bohaté zkušenosti, hlavně jsme se zaměřili na prezentaci naší firmy při návštěvě klientů. Víme, že máme velmi dobrý produkt – technologii počítačového vidění. Ale druhá věc je o tom přesvědčit i potenciálního zákazníka.

Dále nám JIC moc pomohl například vyplněním žádosti o evropskou dotaci. Kdo se s tím někdy potýkal, ví, že to je pomalu náročnější než zdolat horu K2. Ale díky Monice Vrbkové to zvládneme. Napoprvé nám sice úspěch sice o pouhého 0,16 bodu utekl, ale Monika to nevzdává.

Určitě bychom zmínili i Jindřicha Weisse. Je výborný v propojování firem, které si mohou být vzájemně prospěšné. A tak by se dalo pokračovat dál. Jihomoravský kraj se právem může pyšnit nejen svým vínem či památkami, ale určitě i Jihomoravským inovačním centrem.

Máte dotaz?

Facebook LinkedIn Instagram Youtube

Nebo se podívejte na kompletní kontakty.