Jak bylo na MSV?

Letos poprvé jsme se rozhodli mít firemní stánek na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně. Varovali nás, že to bude „drahá kavárna“, ale náš dojem je úplně opačný, velmi pozitivní.

Návštěvníky doslova magnetizovala naše robotická ruka POPELKA, která na veletrhu rozdávala otvíráky, ale jinak je schopná samostatně vyskladnit libovolnou přepravku nebo krabici. Co se týče naší druhé specializace, optické kontroly kvality, představili jsme na stánku na ukázku kontrolu dřevěných lamel. A velký prostor jsme samozřejmě věnovali i telecentrickým objektivům VICO, jejichž jsme distributorem.

Na našem stánku jsme mluvili s řadou konstruktérů nebo designérů, které zaujala naše nabídka, s výrobními řediteli, manažery kontroly, jednateli firem… Nechyběli ani studenti, z nichž nám někteří nechali své CV a třeba se z nich stanou naši kolegové.

Některé poptávky byly i exotické, například když se nás někdo ptal na možnost nasazení našich robotů pro automatizovanou pěstírnu hmyzu. Nakonec proč ne.

Na veletrhu jsme také prezentovali další unikátnost, již je optická kontrola kvality založená na principech umělé inteligence (nebo také strojové učení, neuronové sítě). Tato pokročilá technologie je inspirována fungováním lidského mozku a ke kontrole kvality se zde přistupuje „učením se“ jednotlivých vad. Umělá inteligence je schopna pokrýt obrovskou škálu různých povrchových vad a výrazně tak pomáhá při vyhodnocování kvality výrobků.

Velký zájem o naše exponáty nás velmi mile překvapil, všem návštěvníkům děkujeme, a jestli jste se za námi třeba zastavit nestihli, tak nám zavolejte a napravíme to.

Máte dotaz?

Facebook LinkedIn Instagram Youtube

Nebo se podívejte na kompletní kontakty.