Excel@FIT 2018

Další ze zajímavých studentských akcí FIT VUT Brno, kde jsme nemohli chybět. Jaké máme z akce dojmy? Přečtěte si krátký report…

excel-fit-2018-logo

Mezi KINALI a Fakultou informačních technologií brněnského VUT je dnes již pevné a vzájemně prospěšné partnerství, které se navíc neustále prohlubuje. S fakultou máme společný výzkum v oblasti inteligentní robotizace výrobních linek, na fakultě zadáváme témata diplomových prací a v neposlední řadě sponzorujeme zajímavé a skvěle fungující studentské akce.

Zářným příkladem takové akce je Excel@FIT – studentské konference inovací, technologií a vědy v IT. Nedávno proběhl již 4. ročník a my jsme nemohli chybět. V rámci konference prezentují šikovní studenti bakalářských, magisterských a doktorských studijních programů zajímavé výsledky své tvůrčí práce. Prezentace studentů probíhají veřejně, a to buď formou ústní prezentace nebo ilustrační formou pomocí plakátů či praktických ukázek. Všichni tak mají možnost seznámit se s výsledky vybraných studentů a v případě zájmu detailněji prodiskutovat téma přímo s jejich autory.

Naše společnost se Excel@FIT zúčastnila poprvé, trochu jsme se tedy rozkoukávali. Nicméně hned jsme naše odborníky zapojili do odborných komisí pro výběr ocenění zajímavých prací. Výsledky jsou pro nás potěšující, protože všechny námi navrhované práce ocenění dostaly!

Jako i u ostatních studentských akcí FIT hodláme i Excel@FIT dále podporovat a prohlubovat míru našeho zapojení.

Máte dotaz?

Facebook LinkedIn Instagram Youtube

Nebo se podívejte na kompletní kontakty.