1. místo na veletrhu Productronica 2015

Náš velký úspěch na jednom z nejvýznamnějších světových veletrhů pro výrobce elektroniky!

productronicalogojahrrgb

Náš produkt pro přípravu dat a řízení produkce v procesu osazování SMD součástek na desky plošných spojů MYCenter 3.2 byl oceněn na letošním ročníku veletrhu Productronica prvním místem v soutěži Global Technology Award 2015. Veletrh Productronica se koná jednou za dva roky v německém Mnichově a je největším veletrhem pro výrobce elektroniky v Evropě.

V soutěži jsou každoročně oceňovány inovativní nápady přinášející významné zefektivnění procesů v oblasti vývoje a výroby elektroniky. Letos byl oceněn nový "Agilis Smart Bin System" realizovaný naší společností pro společnost Mycronic Technologies AB.

Systém plně zapadá do konceptu Průmysl 4.0 a přístupů "chytré" výroby. Inovativnost systému je založena na novém interaktivním rozhraní pro komunikaci s operátorem osazovacích automatů. Každý zásobník na SMD součástky nebo pozice ve skladu může být osazena inteligentním e-paper displayem, jehož pomocí MYCenter operátora navádí rychle a efektivně k místu, kde je nutné provést nějaký úkon, nebo kde se nachází potřebná elektronická součástka pro aktuální výrobu.

Any questions?

Facebook LinkedIn Instagram Youtube

Or have look at our complete contact list.