Jako exkluzivní distributor kolaborativních robotů AUBO v ČR jsme spustili nový web plný informací a ukázek našich neúnavných parťáků v akci. Jak se Vám náš nový web líbí? zjistit více

Rychlost a flexibilita

Každý software, který vyvíjíme, je již od samého počátku validován automatickými testy. Jsme tak schopni vyvíjet spolehlivější software imunní proti chybám pramenícím ze změny požadavků na software v průběhu vývoje. Důraz také klademe na aktuální trendy správné architektury software. V této oblasti neustále vzděláváme naše programátory, což významně přispívá k flexibilitě našich softwarů a rychlosti úprav dle požadavků klienta.

Našim zákazníkům také nabízíme vývoj software na klíč, včetně překladu do více jak deseti světových jazyků. Klientům rovněž zajistíme tvorbu profesionálního tištěného manuálu nebo video manuálu, který je pro vysvětlení principů softwaru mnohem názornější.

4homebrain
dryCabRFID_800x599.png

Velkým korporátním klientům nabízíme možnost zajistit po dokončení software i jeho následnou celosvětovou správu a údržbu, jež zahrnuje sběr požadavků klientů na vylepšení, jejich třídění, vyhodnocení a následnou realizaci.

Moderní nástroje, které při vývoji software používáme, nám umožňují designovat software podle potřeb a charakteru zákazníka. Můžeme tak následovat jeho grafický manuál nebo vzhledem aplikace evokovat nějaké odvětví průmyslu.