Jako exkluzivní distributor kolaborativních robotů AUBO v ČR jsme spustili nový web plný informací a ukázek našich neúnavných parťáků v akci. Jak se Vám náš nový web líbí? zjistit více

Průmyslový software

Naši expertizu v oblasti vývoje software pro řízení procesů v průmyslu prokazuje řada získaných ocenění z tuzemských i zahraničních veletrhů.  Nejvíce si ceníme 1. místa v kategorii řízení produkce v elektrotechnice, které bylo uděleno na veletrhu SMT China v Šangaji. Dále přikládáme velký význam tomu, že byl náš produkt vybrán, aby reprezentoval ČR v mezinárodní soutěži WSA Mobile content, kde byl oceňován zejména pro nápaditost funkcí a inovativní přístup k ovládání software.

Vytváření průmyslového software má zvláště v oborech jako elektrotechnika a strojírenství přísné požadavky na přesnost, spolehlivost a kvalitu. I naše společnost tak musela projít vývojem, který umožňuje tato kritéria držet na nejvyšší úrovni. Důkazem toho jsou i bohaté reference ze spolupráce s velkými nadnárodními podniky. Naše produkty jsou využívány zákazníky po celém světě, což je pro nás nenahraditelným zdrojem zkušeností, které můžeme zúročit při analýze a návrhu řešení pro naše nové zákazníky.

12cadconversion6
6emerson

Pro dosažení nejlepších možných výsledků používáme agilní vývojové metody, které usnadňují úpravy software během jeho vytváření na základě neustálé zpětné vazby od zákazníka. Jsme tak schopni vyhovět i těm nejnáročnějším klientům, kteří potřebují mít vývoj software v každé fázi plně pod kontrolou, ať už jde o postup práce, kvalitu nebo o čerpání financí.