Jako exkluzivní distributor kolaborativních robotů AUBO v ČR jsme spustili nový web plný informací a ukázek našich neúnavných parťáků v akci. Jak se Vám náš nový web líbí? zjistit více

Výhody počítačového vidění

1

Jednodušší a rychlejší procesy

Své výrobky budete schopni kontrolovat řádově rychleji, protože místo zdlouhavé vizuální kontroly nastupují rychlé počítače

2

Spolehlivost

Kamery a počítače se na rozdíl od lidských očí nikdy neunaví. Odpadá lidský faktor, nebudete tedy pozorovat výkyvy ve spolehlivosti v závislosti na tom, jak se vaši kontroloři zrovna vyspali nebo jaký je den v týdnu.

3

Přesnost

Vaše finální výrobky budou díky počítačovému vidění bez jediného kazu

4

Široké možnosti použití

Od továren přes banky až po zdravotnictví. Stejný systém budete moci využít při různých činnostech vykonávaných ve vaší výrobní firmě (od kontroly kvality výrobků, přes sledování stavu skladů, až po počítání finálních dodávek při expedici), což sníží náklady na neustálé zaškolování pracovníků do nových systémů.

5

Snížení nákladů

Ušetříte čas lidí i strojů a eliminujete vadné výrobky. Své pracovníky budete moci přesunout z kontroly na jinou činnost a zlepšíte svůj obraz u zákazníků díky snížení chybovosti v dodávkách.