Jako exkluzivní distributor kolaborativních robotů AUBO v ČR jsme spustili nový web plný informací a ukázek našich neúnavných parťáků v akci. Jak se Vám náš nový web líbí? zjistit více

Co nabízíme

Dlouholetá praxe, znalosti a zkušenosti v oboru počítačového vidění, orientace na náročné aplikace, které vyžadují návrh a realizaci řešení na míru.

Chtěli byste ve Vaší výrobě nasadit automatizovanou kontrolu kvality a nikdo Vám neumí pomoci? Je Váš projekt příliš „složitý“ a bojíte se, že výsledek bude nejistý? Nebo prostě jen rádi svěříte projekt do rukou české firmě, která je tvůrcem a vlastníkem veškerých prostředků, které používá, a umí tak reagovat vždy promptně na problémy, které Vás trápí?

Roky působení v oboru průmyslové automatizace a optické kontroly kvality nám umožnily vytvoření solidní základny knihoven a funkcí pro počítačové vidění, na kterých můžeme dále stavět při realizaci aktuálních projektů. Vše, co používáme, je naše dílo.  Nejsme pouhým integrátorem řešení postavených na výrobcích dodavatelů „smart“ kamer. Jsme zároveň implementátoři řešení, a to nám přináší častý kontakt se zákazníkem a jeho potřebami. Nabyté zkušenosti využíváme k neustálému rozšiřování a vylepšování našich softwarových nástrojů.

Kvalitní a spolehlivé řešení je vždy kombinací vzájemně dokonale vyladěného software a hardware. K našim projektům tak dodáváme jen komponenty strojového vidění, které máme sami odzkoušeny a kterým věříme. U nejedné značky jsme se pro výborné zkušenosti stali jejími distributory pro Českou republiku.

Vše zmíněné z nás dělá ideálního partnera pro společnosti, které potřebují postavit pro svou výrobu systém optické kontroly kvality, nebo přímo celé jednoúčelové zařízení. Hardware i software, na kterém stavíme, nám dává možnost se vypořádat i s náročnými projekty, které nelze řešit bez vlastnictví všech prostředků a jejich vyladění přesně na míru potřebám zákazníka. Můžeme se tak i pustit do větších a složitějších projektů, na které již smart kamery a k nim dodávaný „sériový“ software nestačí.