Jako exkluzivní distributor kolaborativních robotů AUBO v ČR jsme spustili nový web plný informací a ukázek našich neúnavných parťáků v akci. Jak se Vám náš nový web líbí? zjistit více

Pozvánka na MSV 2018 v Brně

Přijďte nás navštívit na letošní Mezinárodní strojírenský veletrh. Naši expozici si budete moci prohlédnout v pavilonu F (stánek 97) v termínu 1.-5.10.2018 na brněnském výstavišti.

Již tradičně jsme pro Vás připravili novinky v podobě nejmodernějších technologií pro průmyslovou automatizaci a optickou kontrolu kvality výrobků. Převratnou novinkou bude představení kolaborativních robotů AUBO českým zákazníkům. Přijďte se podívat, co všechno tento oranžový šikula zvládne. Je to dříč za rozumný peníz a tak u jeho aplikací není problém dosáhnout návratnosti investice do jednoho roku!

AUBO se rád předvádí a tak jsme ho zaintegrovali do našeho robotického bin picking systému POPELKA a interaktivního prostředí ARTable brněnského VUT. Jak si AUBO rozumí s nejmodernějšími technologiemi rozšířené reality je úchvatné.

Náš stánek určitě nesmí chybět na Vašem seznamu navštívených expozic! Budeme se na Vás těšit.