Průmysl 4.0 – Software QA lead

Baví tě moderní přístup ke QA, kde je ve středu dění zákazník a ty máš vliv na výsledný produkt od prvního návrhu?
Chtěl by si pracovat s lidmi, kteří nevnímají UX jen jako buzzword?

Do našeho týmu hledáme šikovného seniorního kolegu, který by se chtěl podílet na zajímavém projektu z oblasti průmyslového software. Náš tým se zabývá vývojem inovativního řešení pro ovládání chodu osazovacích automatů desek plošných spojů. Vytváříme nové uživatelské rozhraní, které má jako nejvyšší prioritu intuitivnost a uživatelskou přívětivost. Výsledky naší práce již nyní netrpělivě očekávají tisíce operátorů po celém světě. Významnou formou se tak podílíme na zpříjemnění jejich pracovního prostředí a větší efektivitě práce. Zaměření produktu na průmyslové prostředí přináší i vysoké požadavky na kvalitu. Průmyslové prostředí je svět, kde první, kdo zkouší nové funkce, nemůže být zákazník.

Chceš vyzkoušet práci v prostředí, kde můžeš naplno rozvinout svůj QA talent a kde opravdu neuslyšíš, že na tuto formu automatizace nebo testování nemáme čas ani prostředky? Výborně, určitě ti máme co nabídnout.

Náplň práce

  • práce s požadavky, jejich analýza a tvorba testovacích scénářů
  • exekuce testů

Hledáme kolegu, který

  • je samostatný se schopností zastřešit QA agendu nad svěřeným produktem
  • je zkušený  prošel již několika většími projekty
  • má smysl pro detail – s chutí objevovat kreativní způsoby testovaní a rozbíjení produktu
  • chce mít vliv na produkt od prvotního návrhu funkcionalit až po finální vydání
  • má zkušenost nebo se chce posunout do oblasti automatizace testů (alespoň v oblasti FE)

Výhodou je

  • znalost continuous integration (automatizace GitLab pipelines pro deploy)
  • orientace v oblasti sledování a logování performance aplikace (zátěžové a výkonnostní testy)
  • správa a vytváření UX testů (A/B test, click rate, user flow apod)
  • orientace v C#

Vše výše uvedené ber jen jako vodítko, kam až se na naší pozici dostaneš. Neznáš vše ze seznamu? Nevadí! V KINALI hodnotíme chuť něco nového se naučit stejně, jako když danou znalost ovládáš. Společně to zvládneme.

Práce je možná na HPP i IČ. Nastavení spolupráce umožňujeme on site i full remote.

A jaké produkty byste na této pozici tvořili?

Proč pracovat v KINALI?

Nahlédněte společně s naší kolegyní Nikol pod pokličku života v KINALI. Dozvíte se více o naši kultuře, způsobu práce i hodnotách.

Líbí se vám tato pozice? Proberme detaily osobně...

Nebylo to, co jste čekali? Nevadí, otevřených pozic máme mnohem víc.

Zobrazit všechny volné pozice

Máte dotaz?

Facebook LinkedIn Instagram Youtube

Nebo se podívejte na kompletní kontakty.